Zamknij
REKLAMA

OSP w Mursach Starych pozyskała unijną dotację

10:43, 05.12.2020 | MATERIAŁ PROMOCYJNY. OSP MURSY STARE
Skomentuj
REKLAMA

Pieniądze przeznaczone zostały na zakup sprzętu, mebli i innego wyposażenia dla stowarzyszenia i służyć będzie mieszkańcom gminy Sterdyń.

Ochotnicza Straż Pożarna w Mursach Starych złożyła do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego za pośrednictwem LGD Tygiel Doliny Bugu wniosek o przyznanie pomocy na operacje w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, na dofinansowanie zadania pod nazwą „Doposażenie stowarzyszenia OSP w Mursach Starych”.
Wartość zadania to 59 069,19 zł, przy czym dotacja z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie wyniosła 50 tys. zł.
Celem projektu jest podniesienie aktywności mieszkańców i integracja pokoleń. W ramach projektu kupiono: całoroczny namiot cateringowy, zestaw krzeseł i stołów, zmywarko- wyważarkę, piec konwekcyjno-parowy, podstawę do pieca, 14 pojemników stalowych, 3 pojemniki stalowe przeznaczone do gotowania na parze, 7 pojemników emaliowanych, kuchnię gazową 6-palnikową, zmiękczacz do wody oraz zestaw prysznica. Wyposażenie będzie służyć mieszkańcom gminy Sterdyń.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.


(MATERIAŁ PROMOCYJNY. OSP MURSY STARE)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

TofixTofix

0 3

Się zagotują w tych nomexach i gumakach. Nie mają jakiś lżejszych ubrań?😁 13:17, 05.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Fafik.Fafik.

1 0

Spoko - to nie lipiec. Teraz trzeba podkładać do pieca. 17:01, 06.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA