Zamknij
REKLAMA

Podsumowano akcję zbierania złomu dla Olka. Wielki sukces.

07:50, 25.04.2021 | OPR. BGG/FOT. UG BIELANY
Skomentuj
REKLAMA

Zbiórkę zorganizowały wspólnie gmina Bielany z 53. Batalionem Lekkiej Piechoty. To właśnie dzięki żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej akcja przebiegła tak sprawnie i pomyślnie.

Między 7 a 16 kwietnia każdy mieszkaniec gminy Bielany mógł wspomóc walkę z chorobą chorego na mukowiscydozę Aleksandra Świnarskiego z Wańtuch, który potrzebuje pomocy. Bez wsparcia Olek sobie nie poradzi, jednak suma jaką udało nam się zebrać świadczy o tym, że mieszkańcy gminy Bielany mają wielkie serca.
W sumie zebrano około 46 ton złomu, co przełożyło się na kwotę ok. 40 tysięcy zł!
- Bardzo cieszy nas fakt, że mieszkańcy gminy Bielany tak licznie włączyli się w tę akcję i każdemu z Państwa serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy także do chorążego Tomasza Dmowskiego oraz żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej z panem Markiem Adamczykiem na czele, który trzymał pieczę nad całym przedsięwzięciem przez cały okres trwania zbiórki. Dziękujemy też Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych w Bielanach oraz strażakom ochotnikom z prawie wszystkich jednostek działających na terenie gminy Bielany: OSP Bielany, OSP Dmochy-Rogale, OSP Kowiesy, OSP Kożuchów, OSP Paczuski Duże, OSP Patrykozy, OSP Rozbity Kamień, OSP Trebień, OSP Wojewódki Górne – podkreślają przedstawiciele gminy Bielany.
Mimo, że uzbierana suma pieniędzy była duża, to jednak kropla w morzu wydatków, które czekają chłopca w walce z chorobą. Gmina planuje, że będzie powtarzać tę akcję każdego roku.

(OPR. BGG/FOT. UG BIELANY)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

A ???.A ???.

2 3

Radny Pan ,, Ż ,, nie dał ani kilograma złomu w dniu zbiórki ( środa ) , a następnego dnia ( w czwartek ) całą przyczepę zawiózł do punktu skupu w ,, P ,, -- Dobry ,, Gumiś ,, z niego -- Oczekuję , że będzie miał honor i złoży ,, mandat radnego ,, -- Takich ,, działaczy ,, w Gm. nie potrzebujemy. 08:40, 25.04.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JanuszJanusz

1 2

Czytaj ze zrozumieniem, zbiórka trwała od 7 do 16 kwietnia. nie ważne czy w środe czy w czwartek. dał przyczepe. a ty ile dałes, rzuciłes stary rower i pawiana rżniesz. moze ty chcesz być radnym? oraj za 2800 zł i siedz cicho 10:23, 25.04.2021


A co TO... A co TO...

1 0

Za ,, obrońcy ,, takiego działacza. Brawo za śmiały wpis. 12:28, 28.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%