Zamknij
REKLAMA

Jak nasi przedsiębiorcy mogą skorzystać na współpracy z Suwałkami?

11:29, 23.09.2021 | INFO/FOT. ORGANIZATORZY
Skomentuj Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna
REKLAMA

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wraz ze starostą sokołowskim Elżbietą Sadowską zapraszają przedsiębiorców i inwestorów z powiatu sokołowskiego na konferencję: Instrumenty wsparcia przedsiębiorców Polska Strefa Inwestycji".

Polska Strefa Inwestycji to szansa na preferencje podatkowe w podatku CIT lub PIT na 12 lub 15 lat. Dzięki ustawie o wspieraniu nowych inwestycji przedsiębiorcy mogą ubiegać się o zwolnienie z podatku CIT lub PIT na realizację nowej inwestycji, niezależnie od swojej lokalizacji oraz wielkości przedsiębiorstwa!

Kto może skorzystać z Polskiej Strefy Inwestycji? Jakie są kryteria uzyskania pomocy publiczne w powiecie sokołowskim? Jakie są korzyści ?
Na te pytania odpowiedzą organizatorzy konferencji, która odbędzie się 29 września o godz. 12.00 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim, ul. Wolności 23, 08-300 Sokołów Podlaski.

Temat przedstawi Wojciech Kierwajtys, wiceprezes zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

(INFO/FOT. ORGANIZATORZY)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%