Zamknij
REKLAMA

Poszukiwani właściciele dwóch rowerów i telefonu

16:12, 23.09.2021 | OPR. BGG/KPP SOKOŁÓW/STAROSTWO POWIATOWE
Skomentuj
REKLAMA

Komenda Powiatowa Policji w Sokołowie Podlaskim szuka właściciela roweru znalezionego na terenie gminy Repki, a Starostwo Powiatowe właściciela roweru i telefonu komórkowego

Komenda Powiatowa Policji w Sokołowie Podlaskim informuje, że w tej jednostce można odebrać rower, znaleziony na terenie gminy Repki. Rower ma ramę koloru białego, na ramie widnieje napis blueberry i różowe błotniki. Jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje widoczny na zdjęciu jednoślad, proszony jest o kontakt z komendą.

Z kole Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim to instytucja prowadząca biuro rzeczy znalezionych. Trafiły tam ostatnio dwa przedmioty: rower typu „damka” znaleziony 22 września w Sokołowie Podlaskim oraz telefon komórkowy znaleziony na terenie miasta 8 września.

Właściciele tych przedmiotów, jeśli chcą je odebrać, powinni zgłosić się do Wydziału Administracyjnego i Zarządzania Kryzysowego w Starostwie Powiatowym w Sokołowie Podlaskim ul. Wolności 23, 08-300 Sokołów Podlaski, II piętro, pokój nr 306 lub telefonicznie pod nr telefonu (25) 781 74 35. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00. Warunkiem odebrania rzeczy znalezionej jest złożenie szczegółowego opisu tej rzeczy lub przedstawienie dokumentów potwierdzających prawo własności.

Zgodnie z art. 187 § 1 Kodeksu cywilnego, rzecz znaleziona, która nie zostanie przez osobę uprawnioną odebrana w ciągu roku od dnia doręczenia jej wezwania do odbioru, a w przypadku niemożności wezwania – w ciągu dwóch lat od dnia jej znalezienia, staje się własnością znalazcy, jeżeli uczynił on zadość swoim obowiązkom. Jeżeli jednak rzecz została oddana staroście, znalazca staje się jej właścicielem, jeżeli rzecz odebrał w wyznaczonym przez starostę terminie.

(OPR. BGG/KPP SOKOŁÓW/STAROSTWO POWIATOWE)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

A czyA czy

1 1

Z Kudelczyna już rower ktoś odebrał ?. 08:31, 24.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%