Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
18:45, 19.11.2019
URE przypomniał w komunikacie, że na całkowity koszt energii elektrycznej składają się koszty sprzedaży tej energii, co do których trwają postępowania taryfowe oraz koszty dystrybucji. Ponieważ dystrybutorzy nie złożyli jeszcze wniosków, dotyczących taryf na dystrybucję energii elektrycznej w przyszłym roku, nie da się obecnie kompleksowo ocenić ostatecznego poziomu ewentualnej zmiany całkowitego kosztu dostarczania energii elektrycznej dla gospodarstw domowych - wskazał regulator.
00:01, 19.11.2019
Tam, gdzie inne rozwiązania okienne się nie sprawdzają, dobrze odnajdzie się żaluzja plisowana. Można ją montować nawet na oknach o nietypowych kształtach, jest łatwa w obsłudze i utrzymaniu czystości.
7
16:29, 14.11.2019
Projekt ustawy przewiduje wprowadzenie zmian w ustawie (...) o podatku akcyzowym (...), których głównym celem jest realizacja działań w obszarze podatków. Projekt przewiduje indeksację stawek podatku akcyzowego na wyroby akcyzowe będące używkami tj. alkohol etylowy, piwo, wino, wyroby winiarskie, wyroby pośrednie, wyroby tytoniowe, susz tytoniowy i wyroby nowatorskie - wyjaśniono w uzasadnieniu do projektu.
16:24, 14.11.2019
Wcześniej w szacunku flash GUS podawał, że w październiku ceny rdr wzrosły o 2,5 proc., a mdm wzrosły o 0,2 proc.
00:09, 08.11.2019
Co zrobić, aby zwyciężyć w rynkowych zmaganiach z konkurentami? Ufni w racjonalność dokonywanych przez klientów wyborów, nierzadko staramy się pokonać ich niską ceną i innymi obiektywnymi zaletami przygotowanej przez nas oferty. Tymczasem nierzadko okazuje się, że odebranie odbiorców rywalom wcale nie jest takie proste.
22:01, 04.11.2019
W dobie powszechnego używania samochodów mechanik ma zawsze ręce pełne roboty – dlatego na omówienie zasługują wszelkie rozwiązania, które zwiększają komfort pracy oraz jej wydajność. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że jednym spośród skuteczniejszych sposobów poprawy wydajności w warsztacie samochodowym jest modernizacja jego wyposażenia. Eksperci z przedsiębiorstwa HAK podpowiadają, które z dostępnych na rynku urządzeń mogą zwiększyć potencjał i efektywność pracy.
22:12, 26.10.2019
W ubiegłym miesiącu w Centralnej Ewidencji Pojazdów zarejestrowano 108 488 samochodów osobowych. Większość z nich a dokładnie 68 671 to benzyniaki. Nie jest zaskoczeniem, że najwięcej odnotowano ich w województwie mazowieckim.
20:45, 10.10.2019
Na sukces w biznesie składają się różne czynniki. Z jednej strony będzie to umiejętne wykorzystanie konkretnej sytuacji na rynku. Z drugiej racjonalne gospodarowanie własnymi zasobami i efektywne wykonywanie niezbędnych prac. Wszelkim oszczędnościom musi jednak towarzyszyć duża rozwaga – zwłaszcza dotyczącym działań marketingowych. Pozycjonowanie stron to nie jest dziś błahe zadanie, obniżenie jego kosztów także nie jest więc proste. Ale możliwe!
21:31, 26.09.2019
Srebro od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród jubilerów, projektantów biżuterii oraz jej miłośników. Czysty blask tego kruszcu, a także jego właściwości oraz specyfika sprawiają, że należy ono do najczęściej wykorzystywanych w produkcji kosztowności materiałów.
18:41, 05.09.2019
Rosnąca świadomość odbiorców i nieustannie zmieniające się wymogi algorytmów Google sprawiły, że dziś teksty SEO nie są jedynie wyzbyciem się błędów ortograficznych i odpowiednim nasyceniem tekstu frazami kluczowymi.
55
16:41, 28.08.2019
We wtorek, 27 sierpnia, w Starostwie Powiatowym w Węgrowie podpisano umowy pomiędzy samorządami a wojewodą mazowieckim Sylwesterem Dąbrowskim na dofinansowanie deficytowych połączeń autobusowych, w ramach rządowego programu Fundusz Rozwoju Przewozów Autobusowych.
23:59, 22.08.2019
Dla wielu osób szukanie nowego miejsca pracy wiąże się ze stresem, któremu towarzyszy wiele pytań pozostających bez odpowiedzi. Dlatego też zanim przystąpimy do przeglądania ogłoszeń, warto dowiedzieć się, na co tak naprawdę należy zwrócić uwagę. Taka wiedza z pewnością ułatwi znalezienie tej jednej wymarzonej oferty pracy w Warszawie.
23:50, 31.07.2019
Internet stwarza przedsiębiorcom szeroki wachlarz biznesowych możliwości. Od budowania świadomości marki za pośrednictwem mediów społecznościowych, aż po nakręcanie sprzedaży. Trzeba jedynie zatroszczyć się o to, żeby potencjalny klient natrafił w sieci na ofertę firmy, a potem go zainteresować. Eksperci od marketingu internetowego są zgodni: to pozycjonowanie stron internetowych stron w Google należy uznać za najskuteczniejszy środek do sukcesu. Wynika to z zasięgu serwisu, jego renomy, a także zachowań samych internautów.
23:27, 31.07.2019
Od momentu wprowadzonych przed kilku laty zmian przepisów, które znacznie szerzej otworzyły osobom fizycznym drogę do ogłoszenia upadłości, możliwość ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W dalszym ciągu nie jest to jednak zjawisko powszechne, toteż krąży wokół niego wiele mitów i nieporozumień. Zaspokojenie dłużników to dla każdego oczywisty i zrozumiały cel postępowań upadłościowych. Co jednak, gdy nie mamy nic, co moglibyśmy oddać?
58
23:37, 14.07.2019
Na działce przy ulicy Węgrowskiej rozpoczęły się prace przy budowie restauracji słynnej amerykańskiej sieci.
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone