Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
18:41, 05.09.2019
Rosnąca świadomość odbiorców i nieustannie zmieniające się wymogi algorytmów Google sprawiły, że dziś teksty SEO nie są jedynie wyzbyciem się błędów ortograficznych i odpowiednim nasyceniem tekstu frazami kluczowymi.
55
16:41, 28.08.2019
We wtorek, 27 sierpnia, w Starostwie Powiatowym w Węgrowie podpisano umowy pomiędzy samorządami a wojewodą mazowieckim Sylwesterem Dąbrowskim na dofinansowanie deficytowych połączeń autobusowych, w ramach rządowego programu Fundusz Rozwoju Przewozów Autobusowych.
23:59, 22.08.2019
Dla wielu osób szukanie nowego miejsca pracy wiąże się ze stresem, któremu towarzyszy wiele pytań pozostających bez odpowiedzi. Dlatego też zanim przystąpimy do przeglądania ogłoszeń, warto dowiedzieć się, na co tak naprawdę należy zwrócić uwagę. Taka wiedza z pewnością ułatwi znalezienie tej jednej wymarzonej oferty pracy w Warszawie.
23:50, 31.07.2019
Internet stwarza przedsiębiorcom szeroki wachlarz biznesowych możliwości. Od budowania świadomości marki za pośrednictwem mediów społecznościowych, aż po nakręcanie sprzedaży. Trzeba jedynie zatroszczyć się o to, żeby potencjalny klient natrafił w sieci na ofertę firmy, a potem go zainteresować. Eksperci od marketingu internetowego są zgodni: to pozycjonowanie stron internetowych stron w Google należy uznać za najskuteczniejszy środek do sukcesu. Wynika to z zasięgu serwisu, jego renomy, a także zachowań samych internautów.
23:27, 31.07.2019
Od momentu wprowadzonych przed kilku laty zmian przepisów, które znacznie szerzej otworzyły osobom fizycznym drogę do ogłoszenia upadłości, możliwość ta cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W dalszym ciągu nie jest to jednak zjawisko powszechne, toteż krąży wokół niego wiele mitów i nieporozumień. Zaspokojenie dłużników to dla każdego oczywisty i zrozumiały cel postępowań upadłościowych. Co jednak, gdy nie mamy nic, co moglibyśmy oddać?
58
23:37, 14.07.2019
Na działce przy ulicy Węgrowskiej rozpoczęły się prace przy budowie restauracji słynnej amerykańskiej sieci.
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone