Zamknij
REKLAMA

Takiej piwnej promocji dawno nie było! Nie uwierzysz, ile piw chcą rozdać

08:25, 01.06.2021 | M.O. na podst. inf. sieci Biedronka
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Sieć sklepów Biedronka przed długim weekendem chce rozdać za darmo aż 28 piw. To efekt promocji jaką stworzyła dla klientów. 

Długi czerwcowy weekend sieć Biedronka chce umilić Polakom... piwem. Najbliższe dni to będzie raj dla piwoszy. 

- Okres poprzedzający długi czerwcowy weekend to świetna okazja, by wybrać się do Biedronki i skorzystać z wyjątkowej promocji - informuje o swojej akcji sieć. 

Wczoraj (31 maja) zakup 9 piw marki własnej Biedronki - Hopfe oznaczał otrzymanie kolejnych 9 za darmo. Był to pierwszy dzień promocji portugalskiej sieci. Co będzie w promocji w kolejnych dniach?

We wtorek (1 czerwca) można otrzymać za darmo 9 piw smakowych Hardmade. Jak informuje sieć smaki można mieszać dowolnie. Warunkiem skorzystania z promocji jest wzięcie łącznie 18 butelek piwa.

Następnego dnia niecodziennej akcji (2 czerwca) możemy dostać za darmo 10 butelek Carlsberga, o ile kupimy ich tyle samo.

- W ciągu trzech kolejnych dni dajemy naszym klientom szansę na skorzystanie ze świetnej promocji. Każdego dnia można otrzymać piwo butelkowe innego rodzaju - Marta Walkiewicz, kupiec w sieci Biedronka, odpowiedzialna za kategorię piw. 

Z promocji można skorzystać jedynie w przypadku posiadania karty „Moja Biedronka”. Sieć wyznaczyła także dzienny limit darmowych piw - 1 czerwca wynosi on 9 sztuk, a 10 sztuk 2 czerwca.

(M.O. na podst. inf. sieci Biedronka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%