Zamknij

Są bony na zakupy do Biedronki. Może je zdobyć 500 tysięcy osób. Jak to zrobić?

11:10, 01.10.2021 | M.O. / UOKiK
Skomentuj Klienci Biedronki mają szansę na bony zakupowe Fot. Grażyna Sobczak
REKLAMA

W wyniku decyzji Prezesa UOKiK właściciel sklepów Biedronka został zobowiązany do przeprowadzenia akcji edukacyjnej i quizu dla konsumentów. Do otrzymania są bony na zakupy o łącznej wartości 7,5 mln zł. Może je zdobyć 500 tys. osób.

Szkolenie dla konsumentów ruszyły.

W wydanej na początku 2021 r. decyzji Prezes UOKiK Tomasz Chróstny stwierdził, że właściciel sklepów Biedronka – Jeronimo Martins Polska - zamieszczał regulaminy promocji z opóźnieniem, a w sytuacji, gdy nie odpowiadał na reklamacje z nimi związane w ustawowym terminie 30 dni, nie uznawał roszczeń konsumentów.

Zdarzały się bowiem sytuacje, że przedsiębiorca informował w reklamach i materiałach promocyjnych, że szczegóły akcji można poznać wchodząc na jego stronę internetową, tymczasem regulaminów tam nie było lub pojawiały się z opóźnieniem – nawet w ostatnim dniu akcji. 

Bon zakupowy do wzięcia. Jak wziąć udział w akcji? 

Sieć sklepów Biedronka uruchomiła specjalne szkolenie on-line dla klientów. Każdy kto weźmie udział w szkoleniu pozna prawa jakie przysługują klientom w trakcie wykonywania zakupów. 

Szkolenie zakończone jest quizem sprawdzającym wiedzę. Po rozwiązaniu testu uczestnik otrzymuje  bon na zakupy w sieci Biedronka o wartości 15 zł.

Szkolenie  odbędzie się w czterech turach, w każdej do zdobycia jest 125 tys. bonów. Pierwsze 125 tyś osób, które w danej turze wykona przejdzie szkolenie i wykona test, otrzyma bony. Ich łączna wartość to 7,5 mln zł.

Kod rabatowy będzie wysyłany na numer telefonu komórkowego konsumenta - dla jednego numeru będzie przyznany tylko raz.

(M.O. / UOKiK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%