Zamknij

MBE otworzyła dwa nowe punkty, jeden w Sokołowie Podlaskim

08.20, 23.02.2022 BIURO PRASOWE MBE
Skomentuj
REKLAMA

Mail Boxes Etc. (MBE), czyli jedna z największych globalnych sieci franczyzowych, oferująca kompleksowe usługi kurierskie i poligraficzne, a także innego typu wsparcie dla firm i klientów indywidualnych, właśnie otworzyła dwa nowe punkty na Podlasiu – w Sokołowie Podlaskim i Białej Podlaskiej.

MBE działa w oparciu o model franczyzy w 55 krajach, wyznaczając najwyższe standardy prowadzenia biznesu. Sieć MBE liczy ponad 2900 punktów na całym świecie, generując obrót na poziomie blisko 1 mld euro rocznie. W Polsce marka MBE obecna jest od 2003 r. i stale się rozwija. W 2014 r. powstała spółka MBE Poland. Aktualnie w całym kraju działa 37 punktów. Priorytetem MBE w Polsce jest rozwój sieci franczyzowej.

- Podejmujemy się obsługi przesyłek dowolnych gabarytów. W razie potrzeby realizujemy również wysyłki paletowe. Posiadamy szeroki asortyment materiałów pakowych, a nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiednią usługę kurierską z bogatej oferty naszych partnerskich firm. Na miejscu oferujemy również usługę skrytki adresowej, różnorodne usługi poligraficzne i mikrologistyczne dla branży e-commerce. Jeśli ktoś w Sokołowie lub Białej prowadzi więc sklep internetowy i przechowuje cały towar u siebie na mieszkaniu - odciążymy go od tego, zaoferujemy przestrzeń, zajmiemy się całą logistyką transportu, a z czasem nawet obsługą wszystkich zamówień on-line - mówi Joanna Gorzędowska, Marketing Manager z MBE Poland.

Przedsiębiorcy z podlaskimi adresami mogą również w MBE zarejestrować działalność, a kadra rzetelnie zajmie się obsługą firmowego biura wirtualnego. Skrytka adresowa MBE to gwarancja m.in. odbioru korespondencji z jednego punktu w dogodnym terminie, monitorowania oraz skanowania korespondencji na życzenie oraz pełnej obsługi wirtualnego.

Punkt w Sokołowie jest zlokalizowany przy ul. ul. Kupietyńskiej 2, natomiast placówka w Białej mieści się przy Kopernika 22 .

(BIURO PRASOWE MBE)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

O co biega.O co biega.

1 4

A co tam zwędzić można będzie ?. 18:13, 23.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MM

1 4

Łoboze🤣🤣 i co z tego. 19:21, 23.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gajowy Gajowy

3 7

Globalnym firmom mówimy nie. Stanowczy sprzęciw wobec niszczenia firm lokalnych,regionalnych i rodzimych. I co za rok okaże się,że ta firma zatrudnia osoby i świadczy usługi osobom,które „przyjęły dawkę przypominająca”,korzystają tylko elektronicznej waluty,mają określone poglądy,mają ustawioną lokalizację 24h itp. Wątpliwe jest także odprowadzenie należnego podatku. Takim międzynarodowym korporacjom dziękujemy. Tutaj, jak autor wspomniał społeczność z historycznego Podlasia niech rozwija lokalną przedsiębiorczość. 08:07, 24.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AntyreklamaAntyreklama

3 5

Nie korzystajcie z ich usług!!!!!!!!!!! 10:03, 24.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zaraz zarazZaraz zaraz

2 0

Wcale nie otworzyła tylko ma otworzyć wczoraj przejeżdżałem to dopiero wnętrze szykowali 11:40, 24.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%