Udany występ uczniów ZS CKR w regionalnych zawodach pływackich

07:53, 10.05.2022 | INFO/FOT. ZS CKR

27 kwietnia w siedleckim Parku Wodnym odbyły się Regionalne Drużynowe i Indywidualne zawody w pływaniu. W rywalizacji uczestniczyli uczniowie szkół ponadpodstawowych z Siedlec, Garwolina, Miętnego, Mińska Mazowieckiego i Sokołowa Podlaskiego.

Na podium stanęła grupa uczniów z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sokołowie Podlaskim.
Bartek Serewiś zdobył indywidualnie trzy medale (2 złote + srebrny), za zajęcie: I miejsca na dystansie 50m stylem dowolnym, I miejsca na dystansie 50m stylem klasycznym i II miejsca na dystansie 50 m stylem grzbietowym.
Dominika Pyrek, Paulina Wielądek, Kamila Chwedorczuk i Gabriela Litewnicka wywalczyły brązowe medale w sztafecie kobiet 4 x 50 m stylem dowolnym.
Piotr Brzezik, Dawid Kowalczuk, Dawid Grabski i Bartek Serewiś, zdobyli srebrne medale w sztafecie mężczyzn 4 x 50 m stylem dowolnym.

Reprezentacja szkoły: Brzezik Piotr 1 BT, Chwedorczuk Kamila 1ITL, Grabski Dawid 3P4, Kołodziej Wiktoria 1ITL, Kowalczuk Dawid 1PT, Litewnicka Gabriela 4 PT, Pyrek Dominika 4 ITL, Serewiś Bartek 3 LT, Sidorzak Mikołaj 1 MT, Sobolewski Karol 1 MT, Soszyński Adam 1 MT, Sówka Daria 1 MT, Trusiak Jakub 1 MT, Wantusiak Kacper 1MT,Wielądek Aleksandra 1ITL, Wielądek Paulina 3 LT.