Zamknij

Publikujemy wyniki XI Biegu Niepodległości

22.22, 15.11.2022 OSiR SOKOŁÓW PODLASKI/FOT. BGG Aktualizacja: 22.40, 15.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

W ramach obchodów Narodowego Dnia Niepodległości na terenie Parku Przemysłowego w Sokołowie Podlaskim już po raz 11. zorganizowano Bieg Niepodległości.

Oto kolejność zawodników startujących w poszczególnych kategoriach podana przez OSiR (miejsce, numer startowy - nazwisko i imię)

PRZEDSZKOLE I MŁODSI – DZIEWCZĘTA

  1. •697 – Rusinek Zuzia
  2. •539 – Jaczewska Wiktoria
  3. •545 – Ostrowska Olga
  4. •606 – Nowak Lena
  5. •615 – Praska Zuzanna
  6. •546 – Romańska Natalka
  7. •610 – Zambrowska Alicja
  8. •611 – Bielińska Nadia
  9. •540 – Szulc Gabriela
  10. •609 – Rosocha Marysia
  11. •551 – Staszewska Sara
  12. •537 – Stelęgowska Kornelia
  13. •536 – Zembrowska Patrycja
  14. •550 – Staszewska Oliwia
  15. •543 – Piotrowska Amelia
  16. •544 – Janczewska Zosia

PRZEDSZKOLE I MŁODSI – CHŁOPCY

  1. •650 – Zagożdżon Andrzej
  2. •640 – Jakub Zawadzki
  3. •698 – Michalski Artur
  4. •538 – Olędzki Mikołaj
  5. •614 – Zaczek Robert
  6. •547 – Adaśko Mateusz
  7. •639 – Pobdu Oliver
  8. •534 – Kwiek Szymon
  9. •636 – Picholski Szymon
  10. •535 – Soszka Jan
  11. •612 – Gołoś Patryk
  12. •613 – Mikołajczuk Oliwier
  13. •542 – Ścibor Bartosz
  14. •638 – Leśniczuk Wojciech
  15. •548 – Jaszczuk Tymoteusz
  16. •608 – Rosocha Franek
  17. •637 – Picholski Kamil
  18. •541 – Godlewski Tymon
  19. •607 – Kałużny Jakub

KLASY 1-2 – DZIEWCZĘTA

  1. •430 – Piotrowicz Agata
  2. •467 – Kakietek Nikola
  3. •402 – Błaszkiewicz Lena
  4. •468 – Godlewska Aleksandra
  5. •461 – Zivenko Mariia
  6. •464 – Seroczyńska Zosia
  7. •443 – Koszewska Zuzanna
  8. •440 – Pacholczyk Gloria
  9. •465 – Biernacka Amelka
  10. •453 – Wąsowska Hania
  11. •451 – Kozłowska Michalina
  12. •458 – Suchożebrska Laura
  13. •441 – Gołoś Zosia
  14. •460 – Bujalska Natalia
  15. •426 – Rytel Anna
  16. •457 – Godlewska Marysia
  17. •463 – Jabłońska Alicja
  18. •452 – Zembrowska Natalia
  19. •436 – Mielke Justyna

KLASY 1-2 – CHŁOPCY

  1. •450 – Lech Karol
  2. •401 – Dobrowolski Kacper
  3. •454 – Wyszomierski Marcel
  4. •438 – Bazylczuk Szymon
  5. •448 – Rybiński Aleksander
  6. •403 – Nowotniak Miłosz
  7. •466 – Kostrzewa Tymon
  8. •455 – Krasnodębski Stanisław
  9. •428 – Wilk Aleksander
  10. •409 – Tomaszewski Jan
  11. •405 – Dzieciątko Oliwier
  12. •404 – Brodacki Gniewosz
  13. •406 – Gołoś Mateusz
  14. •442 – Pieniak Krzysztof
  15. •469 – Księżopolski Piotr
  16. •408 – Wierzbicki Mikołaj
  17. •470 – Błoński Filip
  18. •456 – Lalak Dawid
  19. •462 – Maliszewski Jakub
  20. •429 – Pogorzelski Ryszard

KLASY 3-4 – DZIEWCZĘTA

  1. •343 – Mróz Joanna
  2. •216 – Horosz Aleksandra
  3. •213 – Stelęgowska Anna
  4. •459 – Ostrowska Martyna
  5. •276 – Adamczuk Oliwia
  6. •217 – Pałka Iga
  7. •374 – Moczulska Sara
  8. •376 – Borys Zusia
  9. •377 – Borys Wiktoria
  10. •307 – Dobrowolska Wiktoria
  11. •308 – Dobrowolska Natalia
  12. •373 – Wołosz Kornelia
  13. •222 – Mysłowska Lena
  14. •353 – Bobola Kamila
  15. •381 – Borychowska Zofia
  16. •382 – Maxwell Nicola
  17. •362 – Lech Natalia
  18. •380 – Chomać Maria
  19. •368 – Mroczkowska Alicja
  20. •367 – Kotkowska Nina

KLASY 3-4 – CHŁOPCY

  1. •277 – Błaszkiewicz Bartosz
  2. •223 – Pliszka Maciej
  3. •378 – Gromek Maciej
  4. •331 – Wojewódzki Mikołaj
  5. •284 – Bieliński Fabian
  6. •228 – Jakubiak Bartosz
  7. •279 – Krawczuk Kacper
  8. •278 – Skrodzki Olaf
  9. •342 – Karpiński Tomasz
  10. •358 – Adamski Konrad
  11. •379 – Księżopolski Michał
  12. •370 – Adamczuk Paweł
  13. •355 – Zdybel Dariusz
  14. •344 – Zalewski Mateusz
  15. •366 – Mieczkowski Wojciech
  16. •285 – Leśniczuk Przemysław
  17. •229 – Nowotniak Sebastian
  18. •365 – Bujalski Mateusz
  19. •364 – Stelęgowski Bartłomiej
  20. •347 – Zdrojewski Hubert
  21. •375 – Romański Mateusz
  22. •360 – Pieniak Artur
  23. •346 – Zdrojewski Martin
  24. •351 – Pogorzelski Krzysztof
  25. •237 – Bałkowiec Miłosz
  26. •359 – Wyszomirski Oskar
  27. •352 – Ruszkowski Jakub
  28. •350 – Praski Jakub
  29. •363 – Mastalerczuk Szymon
  30. •357 – Rybiński Mikołaj
  31. •233 – Gałczyński Tomasz
  32. •345 – Zdrojewski Oliwier
  33. •371 – Mikołajczuk Jan
  34. •281 – Sikorski Filip
  35. •282 – Steć Antoni
  36. •372 – Witosławski Jakub

KLASY 5-6 – DZIEWCZĘTA

  1. •514 – Wilk Julia
  2. 502 – Mróz Karolina
  3. •503 – Zaczek Aleksandra
  4. •515 – Gromek Dominika
  5. •286 – Sidor Wiktoria
  6. •511 – Żochowska Paulina
  7. •516 – Maleszewska Gabriela

KLASY 5-6 – CHŁOPCY

  1. •287 – Skorupka Alan
  2. •254 – Woroch Aleksander
  3. •517 – Ołtarzewski Aleksander
  4. •292 – Nowakowski Kacper
  5. •288 – Sawicki Dominik
  6. •295 – Wilk Michał
  7. •289 – Rosocha Mikołaj
  8. •509 – Celiński Jakub
  9. •240 – Kwiek Hubert
  10. •521 – Ciok Adam
  11. •501 – Sadowy Karol
  12. •520 – Kurcz Jakub
  13. •290 – Bogucki Grzegorz
  14. •519 – Seroczyński Franciszek
  15. •242 – Teleńczuk Michał
  16. •508 – Stelmach Szymon
  17. •293 – Laskowski Krystian
  18. •294 – Marciniak Jan
  19. 291 – Filip Jakub
  20. •504 – Trzciński Dawid
  21. •518 – Gałązka-Lisicki Stanisław

KLASY 7-8 DZIEWCZĘTA

  1. •244 – Soszyńska Maja
  2. •298 – Kwapisz Agata
  3. •349 – Zaczek Oliwia
  4. •271 – Ruszkowska Magdalena
  5. •477 – Nazarczuk Amelia
  6. •299 – Rybak Klaudia

KLASY 7-8 – CHŁOPCY

  1. •272 – Dalitso Maseko
  2. •273 – Ślepowroński Krzysztof
  3. •245 – Karpiński Maciej
  4. •253 – Dąbrowski Dawid
  5. •250 – Tomczuk Krystian
  6. •275 – Pietruczanis Igot
  7. •274 – Kowalczyk Karol
  8. •296 – Mykytyn Max
  9. •473 – Piętka Patryk
  10. •327 – Nowak Aleksander
  11. •247 – Bogusz Karol
  12. •348 – Szymański Adrian
  13. •252 – Bielarski Tymon
  14. •251 – Domański Tomasz
  15. •600 – Karakula Mikołaj
  16. •356 – Burzyński Filip
  17. •297 – Jakubik Natan
  18. •735 – Skibiński Bartosz
  19. •354 – Rusinek Kacper

SZKOŁY ŚREDNIE – DZIEWCZĘTA

  1. •208 – Trendyk Katarzyna
  2. •205 – Skonieczna Weronika
  3. •471 – Jurczak Julia
  4. •601 – Woroch Julia
  5. •738 – Kiełczykowska Wiktoria
  6. •790 – Borychowska Agata

SZKOŁY ŚREDNIE – CHŁOPCY

  1. •204 – Gregorczuk Mateusz
  2. •787 – Chadaj Mateusz
  3. •602 – Piekarski Kacper
  4. •737 – Krasnodębski Piotr
  5. •481 – Klepacki Emil
  6. •788 – Adamczuk Wiktor
  7. •736 – Piwko Piotr
  8. •789 – Idzikowski Kacper

OPEN – KOBIETY

  1. •556 – Prokopczuk Beata•
  2. 572 – Krzewniak Lidia
  3. •553 – Krakowska Małgorzata
  4. •577 – Choma Grażyna
  5. •586 – Rosińska Beata
  6. •512 – Zivenko Olga
  7. •070 – Sawicka Beata
  8. •569 – Przyborowska Angelika
  9. •575 – Jabłońska Aneta
  10. •510 – Brzózka Agnieszka
  11. •583 – Dmowska Karolina
  12. •570 – Komosa Ewa
  13. •581 – Jasieńczuk Marzena
  14. •066 – Wyszomierska Aneta
  15. •568 – Wyszomirska Mirosława

OPEN – MĘŻCZYŹNI

  1. •562 – Domański Piotr
  2. •071 – Błoński Wojciech
  3. •587 – Sidorzak Marcin
  4. •067 – Mazurczak Marcin
  5. •576 – Popowski Jan
  6. •065 – Piotrowicz Piotr
  7. •068 – Woroch Jacek
  8. •554 – Patejko Kacper
  9. •558 – Prętczyński Sylwester
  10. •584 – Mikołajczuk Marek
  11. •565 – Rzyszkiewicz Tomasz
  12. •593 – Sypnik Jacek
  13. •573 – Kołtun Radosław
  14. •579 – Strzała Damian
  15. •507 – Krakowski Daniel
  16. •513 – Maliszewski Kamil
  17. •ex aequo 561 – Adamczuk Karol / 589 – Długołęcki Rafał
  18. •591 – Ławecki Jakub
  19. •592 – Stelęgowski Paweł
  20. •064 – Mróz Artur
  21. •574 – Kurkowski Przemysław
  22. •595 – Benedykciuk Norbert
  23. •560 – Skonieczny Kacper
  24. •506 – Krakowski Karol
  25. •555 – Błoński Paweł
  26. •567 – Wyszomirski Witold
  27. •578 – Lewandowski Maciej
  28. •559 – Skonieczny Karol
  29. •580 – Piwko Henryk
  30. •585 – Rosiński Arkadiusz
  31. •571 – Pyrzanowski Marcin
  32. •588 – Grabowski Krzysztof

 

(OSiR SOKOŁÓW PODLASKI/FOT. BGG)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%