Zamknij

Tenis stołowy. Sukces chłopców z „Szarej” i dziewcząt z I LO.

21:54, 05.03.2018 | INFO/FOT. ZS NR 1
REKLAMA
Skomentuj

W hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym.

Do rywalizacji przystąpiło 14 zespołów dziewcząt i chłopców. W finale zacięty pojedynek wśród chłopców stoczyły drużyny z ZS Nr1 oraz I LO. Lepsi okazali się tenisiści z Szarej wygrywając 3:1, ostatecznie zdobywając tytuł mistrza Powiatu Sokołowskiego. Równie zacięty pojedynek o 3 miejsce stoczyły drużyny z ZS CKR. Trzecie miejsce przypadło drużynie ZS CKR 2.
Wśród dziewcząt  minimalnie lepsze okazały się tenisistki z I LO, wygrywając w finale z dziewczętami  z ZS Nr 1. Tenisistkom z „Szarej” przypadł tytuł wicemistrzyń powiatu, co jest dużym sukcesem.
Zawodniczki i zawodnicy z ZS Nr 1 wystąpili w składzie: Angelika Frączak i Sylwia Nasiłowska, drugi zespół dziewcząt: Aleksandra Kur i Dorota Parafińczuk. Mistrzowie powiatu to: Kacper Wilk i Konrad  Kierylak. Drugi zespół chłopców to Marcin Osuch i Kamil Chudzik. Opiekunem tenisistów z Szarej jest Bogusław Kwiatkowski.
Sędziami  zawodów byli Elżbieta Markowicz-Wcisłak oraz  Radosław Kosieradzki, a organizatorem turnieju Powiatowy Szkolny Związek Sportowy  w Sokołowie Podlaskim. Pamiątkowe medale i dyplomy wręczyła zwycięzcom  zastępca dyrektora  ZS Nr 1  Beata Pękała.
Sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Kolejność końcowa turnieju:
Dziewczęta:
1. I LO- I
2. ZS Nr 1-I
3. I LO- II
4. SLO
Chłopcy:
1. ZS Nr 1-I
2. I LO- II
3. ZS CKR- II
4. ZS CKR-I

(INFO/FOT. ZS NR 1)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone