Zamknij

KS Neptun. Zakończenie sezonu z jubileuszem w tle.

20:24, 23.06.2018 | INFO/FOT. KS NEPTUN
REKLAMA
Skomentuj

Jak co roku, również w środę, 20 czerwca zorganizowano uroczyste zakończenie sezonu pływackiego w Klubie Sportowym Neptun. Uroczystość zgromadziła zawodniczki i zawodników, ich rodziców i opiekunów oraz zarząd klubu. Gościem spotkania był Sławomir Chadaj, dyrektor miejskiego OSiR, z którym na stałe współpracuje zarząd klubu.

Spotkanie rozpoczęło wystąpienie Mileny Gryglas - prezesa KS Neptun. Pani prezes zrelacjonowała dokonania klubu w sezonie 2017/2018, osiągnięcia jego członków w różnorodnych zawodach, pogratulowała fascynujących rezultatów w startach pływackich. Podziękowała panom trenerom za pracę i wysiłek włożony w kształtowanie postaw swoich zawodników. Podkreśliła też ogromną rolę rodziców w motywowaniu do podejmowania trudu treningowego. Analizując stronę finansową funkcjonowania klubu podziękowała rodzicom za rzetelne podejście do zobowiązań płatniczych. Poinformowała również zebranych, iż zarząd czyni starania o pozyskanie dodatkowych funduszy. Uzyskano dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki, Zarządu Województwa Mazowieckiego i Burmistrza Miasta. W tej kwestii nie mała jest też rola sponsorów, spośród których należy wymienić: PUIK, Bank Spółdzielczy, Firmę Sokołów SA, Firmę Toyota Siedlce, firmy Dair, Aquaris, Komputery Baczewski, Przychodnię Optima.

Ważnym punktem uroczystości było wyróżnienie i równocześnie pożegnanie jednego z czołowych zawodników klubu -Radka Dolińskiego. Radek od nowego roku szkolnego będzie uczniem jednego z warszawskich liceów mistrzostwa sportowego, gdzie będzie kontynuował swoja karierę pływacką.

W dalszej części spotkania odbyło się podsumowanie cyklicznych zawodów Grand Prix Sokołowa Podlaskiego. Zawodnicy klubu przez cały sezon rywalizują w ramach tych zawodów, zdobywając punkty za udane starty. Na podstawie listy rankingowej, w każdej kategorii wiekowej zdobywcy miejsc 1-3 otrzymują puchary, a miejsc od pierwszego do szóstego pamiątkowe dyplomy. Dyplomy za udział i z życzeniami dalszych sukcesów otrzymali też pozostali członkowie klubu. Wszystkim też wręczono bardzo oczekiwaną nagrodę w postaci koszulki z własnym nazwiskiem i emblematami klubu.
Ostatnią częścią uroczystości było świętowanie jubileuszu 15- lecia powstania klubu. Krótko została przypomniana historia tworzenia, a później rejestracji klubu. Na koniec wszystkich zgromadzonych czekała słodka niespodzianka w postaci wspaniałego, specjalnie ozdobionego znakiem Neptuna tortu jubileuszowego. Sprawczyni niespodzianki, pani Zosia Todorska sprawiedliwie rozdzieliła cały tort wśród dzieci i rodziców. 

(INFO/FOT. KS NEPTUN)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone