Zamknij

Maria Jasko wróciła z pucharem z zawodów w Nowym Jorku

22:31, 28.06.2018 | HANNA PRZESMYCKA/FOT. ARCHIWUM
REKLAMA
Skomentuj

Kolejny wielki sukces nauczycielki wychowania fizycznego w LO i szkole zawodowej w Kosowie Lackim Marii Jasko.

W ostatni weekend czerwca w Nowym Jorku odbyły się Mistrzostwa Ameryk w karate kyokushin, w których wzięła udział pani Jasko.
Mistrzostwa Ameryk, po mistrzostwach świata i mistrzostwach Japonii, są trzecim pod względem obsady turniejem karate na świecie. Pani Maria Jasko nie miała łatwego zadania, bo każda jej rywalka, na którą trafiła, to zawodniczka z górnej światowej półki karate kyokushin.
Mimo to nasza zawodniczka nie dała się pokonać i z Nowego Jorku przywiozła największe trofeum - ogromny puchar za pierwsze miejsce.
Maria Jasko poprzez swoje ogromne międzynarodowe sukcesy w karate rozsławia na świecie nie tylko Polskę, swój klub karate i siebie, ale też miasto Kosów i szkołę, w której pracuje - stąd na zdjęciach na słynnym Times Square w Nowy Jorku prezentuje się z flagą Kosowa.

(HANNA PRZESMYCKA/FOT. ARCHIWUM)
REKLAMA

Komentarze (2)

sokołowiaksokołowiak

5 0

Pierwsze miejsce, co ja mówię, ZWYCIĘSTWO w wadze średniej w Mistrzostwach All American to światowa czołówka - Pani Mario - wielkie gratulacje i czapki z głów panowie i panie!!! 08:52, 29.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

123123

5 0

Właśnie. Taki sukces, a w telewizji nic, na portalach też... Powinni chwalić na całą Polskę! Gratulacje :) 10:20, 29.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone