Spokojna wygrana Podlasia i minimalna porażka Jabłonianki

15:54, 14.11.2018 | MG/FOT.MKSPODLASIE.PL

Podopieczni  Rafała Marcyniuka bez problemów zainkasowali kolejne trzy punkty. Jabłonianie nie dali rady rezerwom Mazovii

Mecz Sokołowian z ostatnim zespołem w tabeli miał tylko jednego faworyta. I ten faworyt nie zawiódł, pewnie zwyciężając 3:0. W pierwszych 45 minutach nasza drużyna miała wprawdzie przewagę, ale sytuacji bramkowych dużo nie stwarzała. Jednak za sprawą Marcina Siedleckiego i Dawida Kobusa udało się dwukrotnie pokonać golkipera miejscowych i schodziliśmy na przerwę prowadząc różnicą dwóch goli. Po zmianie stron Podlasie spokojnie kontrolowało przebieg wydarzeń na boisku i dorzuciło trzecią bramkę z rzutu karnego, którego skutecznym egzekutorem został Przemek Głowacz. Do końca spotkania wynik się już nie zmienił i mogliśmy się cieszyć z kolejnych 3 oczek. A w ostatniej kolejce w tej rundzie (pierwszej rewanżowej) zagramy  na własnym boisku, 18 listopada o godz. 13 z Kolektywem Oleśnica.

Tajfun Jartypory - Podlasie Sokołów Podlaski  0:3 (0:2)

Bramki dla Podlasia: 10’Siedlecki, 43’Kobus, 59’(k)Głowacz

Podlasie: Kotowski, Horowicz, Przybyszewski, Kobus, Ł.Buczyński (84’Jaszczuk), Siedlecki, Fabisiak (63’Goś), P.Buczyński (55’Klimczuk), Supleński (63’Domański), Osial (72’Wierzbicki), Głowacz

Po trzech kolejnych wygranych, Jabłonianie udawali się do Mińska Mazowieckiego po kolejną zdobycz punktową. Do przerwy mieliśmy wprawdzie bezbramkowy remis, ale kilkanaście minut po rozpoczęciu drugiej połowy, gospodarze przeprowadzili akcję, która dała im prowadzenie. Niestety, pomimo prób zawodników z Jabłonny Lackiej zmiany niekorzystnego dla nich rezultatu, wynik się już nie zmienił i nasza porażka 0:1 stała się faktem. Za tydzień zostanie rozegrana ostatnia kolejka ligowa, w której Jabłonianie zmierzą się w meczu wyjazdowym ze Zrywem Sobolew. Spotkanie odbędzie się 18 listopada o godz.13

Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:0 (0:0)

Jabłonianka: Michalczuk, Strzała, Ołtarzewski, Koc, Rozbicki, Trochimiuk, Zawadzki, Grądzki, Cydejko, Przesmycki, Hanusz

Pozostałe wyniki 15 kolejki: Naprzód Skórzec- Hutnik Huta Czechy 2:4, Wilga Miastków Kościelny – Czarni Węgrów 1:2, Kolektyw Oleśnica – Victoria Kałuszyn 4:0, Zryw Sobolew – Fenix Siennica 0:3, Wektra Zbuczyn – Miedzanka Miedzna 2:1, Płomień Dębe Wielkie – Tygrys Huta Mińska 0:5