Zamknij

Hubert Pisarski wywalczył Puchar Starosty Sokołowskiego w Szachach

11:37, 13.12.2018 | INFO/FOT. POWIAT SOKOŁOWSKI
REKLAMA
Skomentuj

9 grudnia w budynku sokołowskiej pływalni rozegrano XIV Turniej Szachowy o Puchar Starosty Sokołowskiego. W zawodach, zorganizowanych przez UKS Sokołowskie Towarzystwo Szachowe zagrało 16 szachistów, głównie z Sokołowa Podlaskiego i Węgrowa, którzy rywalizowali o nagrody ufundowane przez Powiat Sokołowski.

Zawodnicy mieli do rozegrania siedmiorundowy turniej z czasem 15 minut na zawodnika, z późniejszym podziałem na trzy kategorie wiekowe: dorośli, juniorzy do lat 18 i juniorzy do lat 12. Po blisko czterech godzinach zmagań w kategorii dorosłych zwyciężył zawodnik węgrowskiego klubu SRSDiM Hubert Pisarski, który wygrał wszystkie partie. Drugie miejsce zajął Józef Flaziński z dorobkiem 6 pkt., a na trzecim uplasował się Krzysztof Skwierczyński z 4,5 pkt. – obaj reprezentują UKS Sokołowskie Towarzystwo Szachowe. W grupie juniorów do lat 18 najlepszy był Jakub Żurawicki z węgrowskiego klubu MUKS Fidei, przed uczniami liceum z Zespołu Szkół Salezjańskich, Bartoszem Tryniszewskim i Maciejem Bartosiakiem. Wśród juniorów do lat 12 całe podium zajęli zawodnicy z Węgrowa: Bartosz Choromański, Aleksandra Żurawicka i Karol Gromek. Najmłodszym zawodnikiem był Czarek Rutkowski, pierwszoklasista podstawówki salezjańskiej i Ksawery Popowski z Węgrowa.
Puchary, nagrody i dyplomy zawodnikom wręczył wicestarosta sokołowski Ryszard Domański, który podziękował szachistom za udział w zawodach, a rodzicom za trud, który wkładają w rozwój dzieci i zaszczepienie pasji do „królewskiej gry”.
Zawody zostały zorganizowane przez UKS Sokołowskie Towarzystwo Szachowe na czele z prezesem Józefem Flazińskim.

(INFO/FOT. POWIAT SOKOŁOWSKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (4)

UNOUNO

7 1

Wielkie podziękowania dla Pana Przewodniczącego Jacka Odziemczyka. 20:58, 17.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do fioła-UNO !!!Do fioła-UNO !!!

5 0

I znów Odziemczyk--- ktoś na jego punkcie ma ,, fioła,, 15:10, 20.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KargulKargul

10 1

Odwalcie się od Odziemczyka. Nie możecie pogodzić się ze sromotną porażką w wyborach i prowokujecie,opluwacie,szydzicie.Boli was odstawienie od koryta,oj boli........... 17:07, 20.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

z PiS-uz PiS-u

1 0

To przesada. Co by ktoś nie zrobił to podziękowania dla ,,Odziemczyka,, Ludzie trochę rozsądku bo przez innych pomijamy... 18:16, 10.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone