Zamknij

Pływacy rywalizowali w Grand Prix Sokołowa Podlaskiego

19:23, 20.01.2019 | GRZEGORZ WYSZOMIERSKI
REKLAMA
Skomentuj

13 stycznia odbyła się II edycja zawodów pływackich - Grand Prix w Pływaniu w Sokołowie Podlaskim 2018/2019.

Dzieci i młodzież wystartowali w czterech kategoriach wiekowych (rocznik 2010 i młodsi - kategoria I; rocznik 2009 - 2008 kategoria II; rocznik 2007 - 2006 kategoria III i 2003 i starsi kategoria IV) z podziałem na dziewczęta i chłopcy. Uczestnicy rywalizowali na dystansach 25 m stylem dowolnym i grzbietowym, 50 m stylem dowolnym oraz 100 m stylem grzbietowym. Organizatorzy w każdej kategorii nagradzają dyplomami zawodniczki i zawodników za pierwszych sześć miejsc a pierwszych dziesięć osób otrzymuje punkty.
Wyniki zawodów:
Kategoria I 
Dziewczęta  25m styl grzbietowy
1. Księżopolska Zosia   21.20
2.Gałczyński Kaja         24.63
3.Tomczuk Nikola    24.83
4. Połosa Zuzia    25.99           
5.Moczulska Sara    27.01
6. Winderickx Marie    27.84              

Chłopcy  25m styl grzbietowy
1. Dominik Wojciech     24.18       
2. Ostrowski Ignacy     24.30            
3. Rudnik Oliwier 25.72
4. Włodarczyk Bruno      26.12           
5. Chmielewski Stanisław  26.70                 
6. Bindas Krystian      27.57           

Kategoria II
Dziewczęta 50m styl dowolny
1. Antoniak Aleksandra      37.80
2. Kożuchowska Zosia       39.40
3. Bonifaciuk Zuzanna       40.20
4. Marciniak Martyna          42.30
5. Nazarczuk Amelia           43.21
6. Winderickx Franciszka   43.83     

Chłopcy  50m styl dowolny
1. Szewczuk Filip           39.16    
2. Gąszczak Kacper           39.24    
3. Ślepowroński Krzysztof    41.10   
4. Nowak Aleksander           43.55              
5. Bańkowski Jakub             43.96
6. Osiński Dawid           45.61

Dziewczęta 100m styl grzbietowy
1. Marciniak Martyna            1:45.61
2. Antoniak Aleksandra        1:49.81    
3. Bonifaciuk  Zuzanna         1:51.13
4. Moczulska Olga                1:52.38
5. Kożuchowska Zofia           1:56.00    
6. Sapieja Maja                     1:58.58

Chłopcy 100m styl grzbietowy
1. Szewczuk Filip                  1:43.66    
2. Gąszczak Kacper              1:44.32
3. Bańkowski Jakub              1:48.67
4. Nowak Jakub            1:51.86 
5. Tomczuk Krystian             1:58.92
6. Ślepowroński Krzysztof     1:59.29 

Kategoria III
Dziewczęta 50m styl dowolny
1. Bujalska Natalia             36.42
2. Dacków Natalia         36.70        
3. Moczulska Kaja         37.79         
4. Dmowska Emilia         39.99        
5. Połosa Julia         40.84         
6. Łuka Anna                     42.80

Chłopcy 50m styl dowolny
1. Brzezik  Piotr          30.73       
2. Maksymiak  Mikołaj         31.00
3. Nieczyporuk Maciej         32.30   
4. Błoński Paweł                  34.88       
5. Sadłowski Michał             35.80
6. Mikołajczuk Mikołaj          36.52               

Dziewczęta 100 m styl grzbietowy
1. Moczulska Kaja             1:33.21
2. Dacków Natalia         1:33.36         
2. Bujalska Natalia         1:36.94                           
4. Łuka Anna                     1:52.13
5. Czarnocka Zuzanna      1:53.87          
6. Woroch Julia         1:54.14        

Chłopcy 100m styl grzbietowy
1. Nieczyporuk Maciej         1:14.33
2. Brzezik  Piotr                   1:17.51   
3. Maksymiak  Mikołaj         1:26.28       
4. Błoński Paweł                  1:28.85    
5. Boczkowski Maciej           1:32.57
6 Sadłowski  Michał             1:32.59   
   
Kategoria IV
Dziewczęta 50m styl dowolny
1. Moczulska Oliwia           31.58
2. Litewnicka  Gabriela       33.12                     
3. Rytel  Elżbieta                33.57     
4.  Krakowska  Ola             36.00        
Chłopcy 50m styl dowolny
1. Zanikowski Krystian        25.67
2. Serewiś  Bartosz             25.84     
3. Doliński  Radosław         26.09    
4. Karakula, Michał             27.22    
5. Błoński Patryk                 27.54     
6.Kozioł Karol                      28.69    

Dziewczęta 100m styl grzbietowy
1. Rytel Elżbieta                 1:21.45      
2. Moczulska Oliwia           1:27.53     
3. Litewnicka Gabriela        1:30.26                          
4. Krakowska  Ola              1:36.22     

Chłopcy 100m styl grzbietowy
1. Serewiś Bartosz               1:03.92   
2. Doliński  Radosław           1:05.99   
3. Karakula  Michał               1:07.29 
4. Wyszomierski Kacper       1:13.01
5.Błoński Patryk                    1:13.56 
6. Kalinowski Bartosz            1:16.39 
 

(GRZEGORZ WYSZOMIERSKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (2)

TrenerTrener

2 4

Podziwiam tego Pana który stoi po środku. To jest przykład bohaterstwa .Człowiek nie boi się otwarcie wystąpić przeciwko Burmistrzowi. Brawo dla tego Pana i "innych " którzy pracują w innych jednostkach miejskich a wystartują przeciwko Burmistrzowi za 4 lata. 08:44, 23.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do Trenerdo Trener

3 0

Którego ? 08:10, 24.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone