Podlasie i Jabłonianka solidarnie wygrały swoje domowe spotkania

18:33, 02.04.2019 | MG/FOT.MKSPODLASIE.PL

Podopieczni Rafała Marcyniuka nie dali szans gościom z Sobolewa. Maciej Michalczuk bohaterem Jabłonianki

Lekko, łatwo, przyjemnie. Tak można podsumować kolejną wiktorię sokołowskiej ekipy. Już po 15 minutach prowadziliśmy różnicą dwóch goli, a na listę strzelców wpisali się Kacper Komycz i Łukasz Supleński. Bohaterem tej odsłony był też Konrad Kotowski, który obronił rzut karny. Po przewie kolejne dwa trafienia dorzucili, ponownie Łukasz Supleński i parę minut przed końcem Przemek Głowacz. Gości stać był jedynie na honorowego gola, którego zdobyli już w doliczonym czasie gry, tym razem skutecznie egzekwując „jedenastkę”. Po tym zwycięstwie wciąż tracimy punkt do lidera. A już w najbliższą sobotę o godz.13, podopieczni nasza drużyna podejmie Wektrę Zbuczyn.

Podlasie Sokołów Podlaski – Zryw Sobolew 4:1 (2:0)

Bramki dla Podlasia: 10’Komycz, 15’,50’Supleński, 83’Głowacz

Podlasie: Kotowski, Przybyszewski, Klimczuk, Supleński (71’Nowotniak), Fabisiak (86’Adamczuk), Komycz (79’Wierzbicki), Kobus (75’Parzonka), P.Buczyński (61’Piotrowski), Osial (62’Domański), Ł.Buczyński, Głowacz

Mecz z Płomieniem był dla Jabłonian dobrą okazją do rehabilitacji za ostatnią porażkę i cel ten udało się w pełni osiągnąć. Już do przerwy za sprawą Maćka Michalczuka gospodarze dwukrotnie pokonali golkipera przyjezdnych. Druga odsłona, choć emocjonująca, nie przyniosła już bramek i mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 2:0. Kolejne spotkanie piłkarze z Jabłonny Lackiej rozegrają znów na własnym boisku, w sobotę o godz.14, a ich przeciwnikiem będzie Tygrys Huta Mińska.

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Płomień Dębe Wielkie 2:0 (2:0)

Bramki dla Jabłonianki: 28’,39’Michalczuk

Jabłonianka: Graw, Horowicz (76’Świnarski), Wrzosek (85’Hanusz), Michalczuk, Ołtarzewski, Toczyski, Przesmycki, Strzała, Kosieradzki, Zawadzki, Rozbicki

Pozostałe wyniki 18 kolejki: Tygrys Huta Mińska – Fenix Siennica 1:1, Tajfun Jartypory - Wilga Miastków Kościelny 2:3, Hutnik Huta Czechy - Miedzanka Miedzna 3:1, Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Czarni Węgrów 5:0, Kolektyw Oleśnica - Naprzód Skórzec 0:3, Wektra Zbuczyn - Victoria Kałuszyn 3:1