Kosowianie polegli w meczu z liderem

18:42, 08.04.2019 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/KOSOVIA

Nasi piłkarze zostali wypunktowani w Żeliszewie, już do przerwy dając sobie wbić trzy gole

Podopieczni Tomasza Wojtczuka nie zaliczą do udanych wizyty u lidera rozgrywek. W pierwszych 45 minutach Paweł Wyszomierski aż trzy razy wyciągał piłkę z siatki i na przerwę schodziliśmy w nieciekawych nastrojach. Druga odsłona również przyniosła 3 gole, niestety dwa z nich były udziałem gospodarzy, natomiast Kosowianie strzelili honorową bramkę w 80 minucie gry z rzutu karnego, a skutecznym egzekutorem okazał się Paweł Maksymiak. Porażka 1:5 boli, ale okazja do rehabilitacji nadarzy się już 14 kwietnia, kiedy to nasi zawodnicy rozegrają kolejne wyjazdowe spotkanie w Żelechowie z miejscowym Sępem. Mecz zaplanowano na godz.16.30

Jastrząb Żeliszew - Kosovia Kosów Lacki  5:1 (3:0)

Bramka dla Kosovii: 79’(k)  Maksymiak

Kosovia:  Wyszomierski, Żochowski, Maksymiak, Ł. Zalewski (75’Dawidowski), Łagoda, Zieliński, Bartczuk (60’ Rydzewski), M. Zalewski, Sidorzak (46’ Morajko), Zębrowski, Mróz (81’ Badura)

Pozostałe wyniki 15 kolejki: LKS Ostrówek – Polonez Mordy 1:1, Tęcza Korczew – MKS Małkinia 2:3, Wicher Sadowne – Jutrzenka Cegłów 3:1, Watra Mrozy – Grodzisk Krzymosze odwołany, Olimpia Latowicz – Tęcza Stanisławów 4:2, Sęp Żelechów – Błękitni Stoczek 4:0