Zamknij

ZSCKR i Skrzeszew z Pucharem Przewodniczącego Rady Powiatu

19:22, 12.04.2019 | INFO/FOT. POWIAT SOKOŁOWSKI
Skomentuj
REKLAMA

Drużyna ZSCKR w kategorii junior i zespół ze Skrzeszewa w kategorii open zwyciężyli w IV Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Sokołowskiego.

Turniej odbył się na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim w dniach 5-6 kwietnia, a udział wzięło w nim 11 drużyn z terenu powiatów sokołowskiego i węgrowskiego. Powiat węgrowski reprezentował jedyny w rozgrywkach żeński zespół - UKS Miedzanka Miedzna. Sędzią głównym Turnieju był Maciej Kowalczyk.
Drużyny rywalizowały w dwóch kategoriach: junior i open w systemie gry „każdy z każdym” równocześnie na dwóch boiskach.

W zmaganiach kategorii junior uczestniczyły zespoły: I LO w Sokołowie Podlaskim, SLO Sokołów Podlaski, UKS Miedzanka Miedzna, ZS Nr 1 Sokołów Podlaski i ZSCKR Sokołów Podlaski. Zwycięzcami zostali:
1. ZSCKR w Sokołowie Podlaskim
2. I LO w Sokołowie Podlaskim
3. ZS Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
Tytuł MVP zawodów juniorskich wywalczył Sebastian Nowakowski z drużyny ZSCKR.

W kategorii open zmierzyły się drużyny: DRYMTYM, FC Po Nalewce, Repki, Skrzeszew,  LIDER Wyrozęby, MKS Kosów Lacki. W tej kategorii zwycięzcami zostali:
1. Skrzeszew
2. DRYMTYM
3. FC Po Nalewce.
Najlepszym zawodnikiem kategorii OPEN okazał się Piotr Błoński ze Skrzeszewa.

Zarówno drużyna ZSCKR w Sokołowie Podlaskim jak i drużyna ze Skrzeszewa otrzymały z rąk przewodniczącego Rady Powiatu Sokołowskiego Jacka Odziemczyka pamiątkowe puchary. Każda z drużyn dodatkowo otrzymała nagrody rzeczowe. Sponsorami i fundatorami nagród byli: Sieć Sklepów TOPAZ, POLSERO Sp. z o.o., Centrum Szkoleniowe ACZE, Przedsiębiorstwo Handlowe JACEK, NATO MILITARIA Paweł Mirosz oraz Powiat Sokołowski i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim. Wręczenia nagród dokonali: wicestarosta Ryszard Domański, fundatorzy: Andrzej Czerkas i Jacek Kobyliński oraz dyrektor OSiR Sławomir Chadaj i zastępca dyrektora ZS Nr1 Piotr Adamczuk.
W imieniu właściciela firmy POLSERO Zbigniewa Seroczyńskiego zwycięzcom turnieju nagrodę wręczył przewodniczący Jacek Odziemczyk. Sieć Sklepów Topaz i Zbigniewa Paczóskiego reprezentował Rafał Batorowicz.

(INFO/FOT. POWIAT SOKOŁOWSKI )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%