Drugi raz Tęcza i drugi remis Kosovii

16:19, 26.08.2019 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/KOSOVIA

Piłkarze z Kosowa Lackiego wciąż bez porażki, ale też bez zwycięstwa

Po bezbarwnej pierwszej połowie, druga był bardziej emocjonująca, i co najważniejsze kibice zobaczyli bramki. Wprawdzie w 53 minucie, po samobójczej bramce Konrada Zębrowskiego gospodarze wyszli na prowadzenie, ale parę minut później był już remis. Wyrównującą bramkę dla naszego zespołu zdobył Waldemar Laskowiecki. Ale to nie koniec emocji, gdyż pod koniec spotkania czerwoną kartką ukarany został jeden z graczy Tęczy. Podopiecznym Tomasza Wojtczuka zabrakło jednak czasu, by tę przewagę wykorzystać i mecz skończył się polubownym remisem 1:1. W następnej kolejce Kosowianie podejmą zespół Wichra Sadowne. Mecz odbędzie się 1 września o godz.16 .

Bramka: 58’ Laskowiecki

Skład Kosovii: Wyszomierski, Łagoda (69’Morajko), Saczuk, Wojtczuk, Maksymiak, Żochowski, M. Zalewski, Zębrowski (69’Dawidowski), Laskowiecki, Ł. Zalewski, Rydzewski (61’Sidorzak)