Zamknij
REKLAMA

KS Neptun najlepszy w pierwszej odsłonie VIII Mityngu Pływackiego

20:10, 23.11.2019 | INFO/FOT. GRZEGORZ WYSZOMIERSKI
Skomentuj
REKLAMA

17 listopada w Mińsku Mazowieckim odbyły się zawody pływackie – VIII Mityng Pływacki. W rywalizacji uczestniczy pięć klubów pływackich:  KS Barakuda Mińsk Mazowiecki, PUKS Orka Ostrów Mazowiecka, UKS Delfin Garwolin, MKS Delfinek Łuków oraz KS Neptun Sokołów Podlaski.

Współorganizatorami zawodów są: OSiR w Sokołowie Podlaskim, MOSiR w Mińsku Mazowieckim, CSiK w Garwolinie, MOSiR w Łukowie oraz MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych, na dystansach 25 m, 50 m oraz 100 m wszystkimi stylami pływackimi, a także w wyścigach sztafetowych 6 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców. Na zakończenie pierwsze trzy osoby każdej konkurencji otrzymywały medale a pierwszych sześć  dyplomy. I rundę zawodów punktowo i medalowo wygrali zawodowcy KS Neptun Sokołów Podlaski.

W klasyfikacji ogólnej po pierwszej rundzie kolejne miejsca przedstawiają się następująco:
1. KS Neptun Sokołów Podlaski
2. UKS Delfin Garwolin
3. KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
4. PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
5. MKS Delfinek Łuków

 

(INFO/FOT. GRZEGORZ WYSZOMIERSKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz