Zamknij
REKLAMA

Grad medali dla pływaków KS Neptun

22:53, 06.12.2019 | DARIUSZ DACKÓW
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę, 1 grudnia, odbyły się zawody pływackie w ,,Aquaparku miejskim“ w Ostrowi Mazowieckiej.

Spotkanie miało na celu popularyzację pływania wśród dzieci i młodzieży jako dyscypliny wpływającej na wszechstronny rozwój zdolności ruchowych oraz propagowanie zdrowego stylu życia z uwzględnieniem rozwoju zainteresowań pływackich. Udział w nich wzięło wielu zawodników z mazowieckich klubów pływackich w różnych kategoriach wiekowych. KS Neptun w Sokołowie Podlaskim  reprezentowało 53 zawodników, którzy łącznie zdobyli:
I miejsce Dacków Natalia - 50 m stylem motylkowym, 50 m stylem grzbietowym.
I miejsce Błoński Paweł 50 m stylem motylkowym, 50 m stylem grzbietowym.
I miejsce Serewiś Bartosz 50 m stylem klasycznym, 50 m stylem dowolnym.
I miejsce Maksymilian Mikołaj 50 m stylem motylkowym, 25 m stylem klasycznym.
I miejsce Połosa Zuzanna 25 m stylem grzbietowym, 25 stylem motylkowym.
I miejsce Chmielewski Stanisław 25 m stylem dowolnym, 50 m stylem grzbietowym.                  .
I miejsce Michał Karakula50 m stylem motylkowym, II miejsce 50 m stylem dowolnym.
I miejsce Rytel Ela 50 m stylem klasycznym, II miejsce 50 m stylem klasycznym.
I miejsce Winderickx Martyna 25 m stylem grzbietowym, II miejsce 25 m stylem dowolnym.
I miejsce Kamiński Olaf 25 m stylem klasycznym, III miejsce 25 m stylem grzbietowym.
I miejsce Kruszyńska Maja 25 m stylem grzbietowym, III miejsce 50 m stylem dowolnym.
I miejsce Połosa Julia 50 m stylem motylkowym.
I miejsce Kazimierczuk Maja 25 m stylem grzbietowym.
II miejsce Osiński Dawid 25 m stylem motylkowym, II miejsce 50 m stylem grzbietowym.
II miejsce Ołtarzewski Maksymilian 25 m stylem motylkowym, II miejsce 25 m stylem grzbietowym.
II miejsce Praski Maciej 50 m stylem klsycznym, II miejsce 50 m stylem dowolnym.
II miejsce Chwedorczuk Kamila 50 m stylem grzbietowym, III miejsce 25 m stylem dowolnym.
II miejsce Czarnocka Zuzanna 50 m stylem grzbietowym, III miejsce 25 m stylem dowolnym.
II miejsce Chwedorczuk Kamila 50 m stylem grzbietowym, III miejsce 25 m stylem dowolnym.
III miejsce Adamczuk Wiktor 50 m stylem motylkowym, III miejsce 25 m stylem klasycznym.
II miejsce Winderickx Franciszka 50 m stylem motylkowym,
II miejsce Kozioł Karol 50 m stylem klasycznym,
III miejsce Wąsowski Michał 50 m stylem klasycznym,
III miejsce Boczkowski Maciej 50 m stylem motylkowym,
III miejsce Adamczuk Karol 50 m stylem grzbietowym,
III miejsce Ołtarzewski Wiktor 50 m stylem dowolnym,
III miejsce Zduniak Jan 50 m stylem motylkowym,
III miejsce Kalinowski Bartosz 50 m stylem motylkowym.
Podczas zawodów Paweł Błoński ustanowił nowy rekord klubu na dystansie 50 stylem motylkowym na 0;33,76s w 12-latkach. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(DARIUSZ DACKÓW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone