Zamknij
REKLAMA

Nieciecz z mikołajkowym Pucharem Starosty Sokołowskiego

10:04, 13.12.2019 | INFO/FOT. POWIAT SOKOŁOWSKI
REKLAMA
Skomentuj

Jak wielu jest miłośników piłki nożnej, uprawiających czynnie tę dyscyplinę sportu mogliśmy się przekonać 8 grudnia podczas VII Mikołajkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Piłkarskie Siódemki w Powiecie Sokołowskim.

Nad tegoroczną edycją turnieju Honorowy Patronat objęła starosta Elżbieta Sadowska, a uczestniczące w turnieju drużyny rywalizowały o Puchar Starosty Sokołowskiego. W zmaganiach w hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim oraz na hali sportowej w Sabniach wzięło udział łącznie 18 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy. Po całodziennych zmaganiach sportowych i zaciętej rywalizacji z grup wyłoniono finalistów. Mecz o trzecie miejsce oraz finał rozgrywek o Puchar Starosty zostały rozegrane w Sokołowie Podlaskim, gdzie na trybunach zasiedli licznie przybyli na turniej kibice.
W finałowych zmaganiach bezkonkurencyjne okazały się drużyny Nieciecz I oraz Nieciecz II, które stoczyły zacięty bój o zwycięstwo. Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna z Sabni.
Nagrody w postaci okazałych pamiątkowych pucharów, dyplomów oraz piłek ufundowanych przez Powiat Sokołowski wręczył finalistom wicestarosta Ryszard Domański, który gratulował i dziękował wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Wyróżnieni i nagrodzeni zostali również zawodnicy, którzy zdobyli tytuły: Najlepszego Strzelca, Najlepszego Bramkarza oraz Najstarszego Zawodnika Turnieju.
Zwycięskim drużynom w imieniu Powiatu Sokołowskiego jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju i zachęcamy do rywalizacji w kolejnych edycjach zmagań.

(INFO/FOT. POWIAT SOKOŁOWSKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Bosak.Bosak.

1 1

Czemu nie podano najlepszych zawodników. --- Ale ja postawię w ciemno , że najlepszym strzelcem i zawodnikiem BYŁ -- Zenuś. Pozdrawiam GO.; 07:05, 14.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GraczGracz

0 0

Czekam na zawody o Puchar Pana Przewodniczącego Jacka Odziemczyka 10:47, 14.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone