Zamknij
REKLAMA

Grand Prix w Pływaniu w Sokołowie Podlaskim

22:49, 20.01.2020 | GRZEGORZ WYSZOMIERSKI
REKLAMA
Skomentuj

19 stycznia odbyła się druga edycja Zawodów Grand Prix w Pływaniu w Sokołowie Podlaskim 2019/2020.

Dzieci i młodzież startują w czterech kategoriach wiekowych (rocznik 2011 i młodsi - kategoria I; rocznik 2009 - 2010 kategoria II; rocznik 2008 - 2006 kategoria III i 2005 i starsi kategoria IV) z podziałem na dziewczęta i chłopcy. Uczestnicy rywalizowali  na dystansach 25m, 50m oraz 100m stylem dowolnym i grzbietowym. Organizatorzy zawodów  w każdej kategorii nagradzają dyplomami zawodniczki i zawodników za pierwszych sześć miejsc i dodatkowo pierwszych dziesięć osób otrzymuje punkty, których suma decyduje o miejscu w zawodach po zakończeniu wszystkich czterech edycji zawodów.

Wyniki zawodów:
Kategoria I – 8 lat i młodsi
Dziewczęta  25m styl dowolny

1. Reda Michalina              nie zrzeszona                           19.27
2. Naumiuk Maria               nie zrzeszona                           21.56
3. Moczulska Sara              KS Neptun Sokołów Podlaski   22.40
4. Bielecka Kamila              nie zrzeszona                           23.02
5. Kazimierczuk Maja         KS Neptun Sokołów Podlaski   25.71
6. Księżopolska Klaudia      KS Neptun Sokołów Podlaski   26.03

Chłopcy  25m styl dowolny
1. Kamecki  Aleksander      nie zrzeszony                           22.24
2. Nowicki Damian              KS Neptun Sokołów Podlaski  25.08
3. Skrzeczkowski Karol       nie zrzeszony                           25.67
4. Detyna Sebastian            nie zrzeszony                          26.31
5. Prokopczuk Ksawery      KS Neptun Sokołów Podlaski  27.53
6. Ołtarzewski Aleksander  KS Neptun Sokołów Podlaski  27.88

Dziewczęta 25m styl grzbietowy
1. Reda Michalina               nie zrzeszona                           21.97
2. Moczulska Sara              KS Neptun Sokołów Podlaski  23.11
3. Naumiuk Maria                nie zrzeszona                          24.54
4. Kazimierczuk Maja          KS Neptun Sokołów Podlaski  25.58
5. Bielecka Kamila              nie zrzeszona                           27.03
6. Nowak Julia                     KS Neptun Sokołów Podlaski  29.27

Chłopcy 25m styl grzbietowy
1. Kamecki Aleksander        nie zrzeszony                           22.95
2. Ołtarzewski Aleksander   KS Neptun Sokołów Podlaski  26.44
3. Witkowski Krzysztof         KS Neptun Sokołów Podlaski  26.72
4. Nowicki Damian               KS Neptun Sokołów Podlaski  27.02
5. Prokopczuk Ksawery       KS Neptun Sokołów Podlaski  27.14
6. Szarmach Mateusz          KS Neptun Sokołów Podlaski  27.17

Kategoria II 9 – 10 lat
Dziewczęta 50m styl dowolny

1. Kożuchowska Zofia          nie zrzeszona                           36.50
2. Księżopolska Zofia           KS Neptun Sokołów Podlaski   40.36
3. Moczulska Olga                KS Neptun Sokołów Podlaski  40.61
4. Winderickx Franciszka      KS Neptun Sokołów Podlaski  42.54
5. Nowotniak Lilianna            KS Neptun Sokołów Podlaski  43.15
6. Chojnowska Karolina        KS Neptun Sokołów Podlaski  44.19

Chłopcy 50m styl dowolny
1. Gąszczak Kacper              KS Neptun Sokołów Podlaski   37.05
2. Tomczuk Krystian              KS Neptun Sokołów Podlaski   39.54
3. Ostrowski Ignacy               nie zrzeszony                            40.51
4. Osiński Dawid                    KS Neptun Sokołów Podlaski   41.77
5. Ołtarzewski Maksymilian    KS Neptun Sokołów Podlaski  42.03
6. Włodarczyk Bruno              nie zrzeszony                           42.22

Dziewczęta 100 m styl grzbietowy
1. Kożuchowska Zofia              nie zrzeszona                          1:36.82
2. Winderickx Franciszka         KS Neptun Sokołów Podlaski  1:43.73
3. Moczulska Olga                    KS Neptun Sokołów Podlaski  1:44.47
4. Księżopolska Zofia                KS Neptun Sokołów Podlaski  1:45.06
5. Chojnowska Karolina            KS Neptun Sokołów Podlaski  1:53.72
6. Kruszyńska Maja                   KS Neptun Sokołów Podlaski  1:54.82

Chłopcy 100m  styl grzbietowy
1. Gąszczak Kacper                   KS Neptun Sokołów Podlaski  1:36.29
2. Szarmach Maciej                   KS Neptun Sokołów Podlaski   1:44.69
3. Kobak Filip                             nie zrzeszony                           1:45.17
4. Ostrowski Ignacy                    nie zrzeszony                            1:46.61
5. Tomczuk Krystian                   KS Neptun Sokołów Podlaski   1:47.62
6. Chmielewski Stanisław           KS Neptun Sokołów Podlaski   1:48.21

Kategoria III 11 – 12 lat
Dziewczęta 50m styl dowolny

1. Chwedorczuk Kamila              KS Neptun Sokołów Podlaski    36.79
2. Woroch Julia                           KS Neptun Sokołów Podlaski    36.86
3. Antoniak Aleksandra               KS Neptun Sokołów Podlaski    36.87
4. Moczulska Kaja                       KS Neptun Sokołów Podlaski    37.20
5. Marciniak Martyna                  KS Neptun Sokołów Podlaski    40.62
6. Bonifaciuk Zuzanna                 KS Neptun Sokołów Podlaski   41.85

Chłopcy 50 m styl dowolny
1. Błoński Paweł                          KS Neptun Sokołów Podlaski   30.80
2. Bielecki Michał                         nie zrzeszony                           34.96
3. Reda Maksymilian                   nie zrzeszony                           36.45
4. Ostrowski Aleksander              nie zrzeszony                           37.11
5. Szewczuk Filip                         KS Neptun Sokołów Podlaski   37.61
6. Wąsowski Michał                     KS Neptun Sokołów Podlaski  38.47

Dziewczęta 100 m styl grzbietowy
1. Moczulska Kaja                         KS Neptun Sokołów Podlaski   1:32.35
2. Chwedorczuk Kamila                KS Neptun Sokołów Podlaski   1:39.39
3. Woroch Julia                             KS Neptun Sokołów Podlaski   1:40.86
4. Marciniak Martyna                    KS Neptun Sokołów Podlaski   1:43.08
5. Antoniak Aleksandra                 KS Neptun Sokołów Podlaski   1:44.67
6. Nazarczuk Amelia                     KS Neptun Sokołów Podlaski   1:48.64

Chłopcy 100 m styl grzbietowy
1. Błoński Paweł                             KS Neptun Sokołów Podlaski   1:19.47
2. Bielecki Michał                            nie zrzeszony                           1:28.61
3. Reda Maksymilian                      nie zrzeszony                            1:34.19
4. Szewczuk Filip                           KS Neptun Sokołów Podlaski    1:37.52
5. Ostrowski Aleksander                nie zrzeszony                             1:39.10
6. Bańkowski Jakub                        KS Neptun Sokołów Podlaski   1:43.29

Kategoria IV 13 lat i starsi
Dziewczęta 50 m styl dowolny

1. Moczulska Oliwia                         KS Neptun Sokołów Podlaski    32.20
2. Rytel Elżbieta                               KS Neptun Sokołów Podlaski    33.69
3. Krakowska Ola                             KS Neptun Sokołów Podlaski    35.13
4. Dacków Natalia                             KS Neptun Sokołów Podlaski   35.27
5. Bujalska Natalia                           KS Neptun Sokołów Podlaski    36.48
6. Czarnocka Zuzanna                     KS Neptun Sokołów Podlaski    43.54

Chłopcy 50 m styl dowolny
1. Doliński Radosław                        Polonia Warszawa                     25.05
2. Serewiś Bartosz                           KS Neptun Sokołów Podlaski    25.39
3. Błoński Patryk                              Polonia Warszawa                     26.20
4. Karakula Michał                           KS Neptun Sokołów Podlaski     26.28
5. Kozioł Karol                                  KS Neptun Sokołów Podlaski     27.61
6. Kalinowski Bartosz                       KS Neptun Sokołów Podlaski     27.62

Dziewczęta 100 m styl grzbietowym
1. Rytel Elżbieta                                KS Neptun Sokołów Podlaski    1:22.13
2. Moczulska Oliwia                          KS Neptun Sokołów Podlaski    1:28.15
3. Dacków Natalia                             KS Neptun Sokołów Podlaski    1:30.97
4. Krakowska Ola                              KS Neptun Sokołów Podlaski    1:34.65
5. Bujalska Natalia                            KS Neptun Sokołów Podlaski    1:38.94
6. Czarnocka Zuzanna                      KS Neptun Sokołów Podlaski    1:42.37

Chłopcy 100 m styl grzbietowy
1. Serewiś Bartosz                            KS Neptun Sokołów Podlaski    1:02.96
2. Karakula Michał                            KS Neptun Sokołów Podlaski    1:03.59
3. Doliński Radosław                        Polonia Warszawa                      1:04.59
4. Błoński Patryk                               Polonia Warszawa                     1:07.84
5. Nieczyporuk Maciej                      Siedlce                                        1:08.59
6. Wyszomierski Kacper                   KS Neptun Sokołów Podlaski     1:09.19

(GRZEGORZ WYSZOMIERSKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesokolowa.pl | Prawa zastrzeżone