Wciąż nie ma mocnych na Kosovię

21:53, 07.09.2020 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/KOSOVIA

Piąte spotkanie i piąta wygrana piłkarzy z Kosowa Lackiego

Kosovia nie zwalnia tempa. W piątej kolejce siedleckiej A-klasy podopieczni Tomasza Wojtczuka pokonali w meczu wyjazdowym drużynę Wichra 3:1 i z kompletem zwycięstw zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Po bezbramkowej pierwszej połowie, drugie 45 minut przyniosło emocje i, co dla nas najważniejsze, trzy gole dla naszego zespołu – dwa strzelił Daniel Zieliński, a jednego dorzucił Vitalii Burko. Dodajmy, ze Daniel ma po tej kolejce już 8 bramek.  A w kolejnym spotkaniu, 12 września o godz.15,  na własnym boisku Kosowianie podejmą tegorocznego beniaminka ULKS Gołąbek.

Wicher Sadowne – Kosovia 1:3 (0:0)

Bramki dla Kosovii: 52’,81’ Zieliński, 68 Burko

Skład Kosovii: Wyszomierski (89’ Toruszewski), Maksymiak, Łagoda, Ł. Zalewski, Jasiński (88’ Kobus), M. Zalewski, Żochowski (85’ Ogonowski), Zębrowski (46’ Dawidowski), Burko (81’ Wojtczuk), Zieliński, Byczkowski (71’ Saczuk)