Na tarczy wróciło Podlasie z Grójca

21:40, 12.09.2020 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/MAZOWSZEGROJECPL

Po dwóch zwycięstwach Sokołowianie zostali zastopowani

Wyjazdowe spotkanie naszej drużyny z Mazowszem Grójec już od samego początku ułożyło się źle dla podopiecznych Adriana Żurańskiego, którzy w pierwszych 20 minutach stracili dwie bramki. Całe szczęście, że kilkanaście minut później za sprawą Adriana Wełpy strzeliliśmy gola kontaktowego i na przerwę schodziliśmy z nadziejami, że w drugich 45 minutach uda się odwrócić jeszcze losy meczu. Niestety, tuz przed końcem spotkania gospodarze dobili nas trzecim trafieniem i ostatecznie ulegliśmy 1:3. A już 19 września o godz.16 nasi piłkarze rozegrają domowe spotkanie z zespołem Oskara Przysuchy.

Mazowsze Grójec - Podlasie Sokołów Podlaski 3:1 (2:1)

Bramka dla Podlasia: 34’ Wełpa

Skład Podlasia: Gralik, Mitas, Komycz, Piotrowski, Supleński, Makuch, Fabisiak, Wełpa, Skwarek, Omieciuch, Panufnik