Te ostatnie minuty…

23:06, 12.09.2020 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/KLUB-SPORTOWY-POLONEZ-MORDY

Niesamowite emocje w końcówce meczu Jabłonianki

Domowe spotkanie rozgrywającej w Sokołowie Podlaskim swoje mecze Jabłonianki z zespołem z Małkinii, dostarczyło kibicom prawdziwego dreszczowca, zakończonego – co najważniejsze – zainkasowaniem przez naszą drużynę kompletu punktów. W pierwszych 45 minutach, na bramkę Maćka Michalczuka bardzo szybko odpowiedzieli goście i mieliśmy remis 1:1. Po przerwie to przyjezdni objęli prowadzenie, które utrzymało się aż do 90 minuty. Wtedy to Mateusz Zawadzki najpierw doprowadził do wyrównania, a w doliczonym czasie gry zapewnił nam, jakże cenne 3 punkty. Dzięki tej wygranej drużyna z Jabłonny Lackiej wskoczyła, przynajmniej na razie, na 5 miejsce w ligowej tabeli. A kolejne spotkanie, tym razem wyjazdowe,  nasza ekipa rozegra z Victorią Kałuszyn. Mecz zaplanowano na 20 września o godz.16.

Jabłonianka Jabłonna Lacka – MKS Małkinia 3:2 (1:1)

Bramki dla Jabłonianki: 16’ Michalczuk, 90’, 93’ Zawadzki

Skład Jabłonianki: Tymosiak, Ołtarzewski, Maciejec (69’ Mostowiec), Michalczuk, Zdunek (46’ Wyrozębski), Oleszczuk (30’ Parzonka), Zawadzki, Świnarski, Wasilewski (73’ Cydejko), J. Toczyski, Przesmycki

(MG/FOT.FACEBOOK.COM/KLUB-SPORTOWY-POLONEZ-MORDY)