Drużyna Kosovii nie zwalnia tempa

21:34, 13.09.2020 | MG/FOT.TOBIASZ MRÓZ

Podopieczni Tomasza Wojtczuka wciąż nie stracili nawet punktu

W spotkaniu z tegorocznym beniaminkiem nasi piłkarze byli zdecydowanym faworytem i planowo wygrali to spotkanie 2:0. Do przerwy nasza przewaga została udokumentowana golem Pawła Dawidowskiego, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym gości. Druga odsłona miała już bardziej wyrównany przebieg, gdzie i my i goście mieli swoje bramkowe okazje. Kiedy parę minut przed końcem spotkania Michał Saczuk strzelił drugą bramkę, stało się jasne, że możemy dopisać sobie kolejną, szóstą już wygraną z rzędu i spokojnie zasiąść na fotelu lidera siedleckiej A-klasy. Kolejne spotkanie, tym razem wyjazdowe czeka Kosowian w niedzielę 20 września, a ich rywalem będzie zespół Tęczy Korczew.

Kosovia – ULKS Gołąbek 2:0 (1:0)

Bramki dla Kosovii: 30’ Dawidowski, 89’ Saczuk

Skład Kosovii: Wyszomierski (90’ Toruszewski), Ł. Zalewski, Maksymiak, Łagoda, M. Zalewski (61’ Wojtczuk), Jasiński, Sidorzak (75’ Ogonowski), Byczkowski (78’ Saczuk), Żochowski, Dawidowski (61’ Borowy), Burko