Rezerwy Płomienia lepsze od Verifisu

21:38, 14.09.2020 | MG.FOT.FACEBOOK.COM/LUKSRZAKTA

Bramka Daniela Chmielewskiego nie wystarczyła

Po ostatnim okazałym zwycięstwie liczyliśmy na zdobycz punktową, jednak rezerwy Płomienia były zbyt silne. Do przerwy przegrywaliśmy wprawdzie 0:1, ale zaledwie parę minut po rozpoczęciu drugiej odsłony za sprawą Daniela Chmielewskiego wyrównaliśmy i mogliśmy marzyć o dobrym wyniku. Niestety gospodarze jeszcze dwukrotnie pokonali naszego golkipera i ostatecznie spotkanie zakończyło się naszą porażką 1:3. Okazja do drugiej wygranej w sezonie nadarzy się już 20 września o godz.16, kiedy to nasza drużyna podejmie zajmującą ostatnie miejsce w ligowej tabeli ekipę Błękitnych Stoczek.

Płomień II Dębe Wielkie - Verifis Wyrozęby 3:1 (1:0)

Bramka dla Verifisu: 50’ Chmielewski

Skład Verifisu: Wierzbicki (89’ Kosieradzki), Ławecki (88’ Jaczewski), D. Gębicki (88’ Stelęgowski), M. Repliński, P. Repliński, Karcz, M. Gębicki (65’ Długołęcki), Korneć, Niewiadomski, Chmielewski, Replin (88’ Mieczkowski)