Derby regionu dla Verifisu Wyrozęby

20:14, 04.10.2020 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/LUKSRZAKTA

Rezerwy Podlasia już do przerwy zostały wypunktowane

W derbach powiatu sokołowskiego drużyna Verifisu wysoko pokonała rezerwy Podlasia wygrywając aż 6:2, chociaż już od 25 minuty gospodarze musieli grać w „10” po czerwonej kartce dla Dawida Gębickiego. Już do przerwy miejscowi prowadzili 4:0 po dwóch bramkach Sylwestra Niewiadomskiego oraz jednej Przemka Replina i Kuby Ławeckiego. Taki wynik utrzymywał się bardzo długo, ale ostatnie parę minut przyniosło niesamowite emocje i aż cztery bramki, po dwie dla każdej z ekip. Najpierw, w 86 minucie Robert Kur strzelił pierwszą bramkę dla Sokołowian, bardzo szybko odpowiedział wprowadzony w drugiej połowie Rafał Długołęcki. Goście po minucie strzelili drugiego gola autorstwa Michała Palucha, zaś w doliczonym już czasie gry wynik meczu ustalił Maciek Gębicki. Po tym niesamowitym spotkaniu podopieczni Krzysztofa Woźniaka wskoczyli na 5 miejsce w ligowej tabeli, zaś drużyna Krzysztofa Świnarskiego zajmuje miejsce przedostatnie. Kolejne spotkanie piłkarze z Wyrozęb zagrają na wyjeździe z GKS Dobre. Mecz zaplanowano na 11 października o godz.14. Tego samego dnia, ale o godz.15 rezerwy Podlasia podejmą Niwę Tęczki.

Verifis Wyrozęby – Podlasie II Sokołów Podlaski 6:2 (4:0)

Bramki dla Verifisu: 14’, 35’ Niewiadomski, 28’ Replin, 43’ Ławecki, 88’ Długołęcki, 90’ M. Gębicki
Bramki dla Podlasia II: 86’ Kur, 89’ Paluch

Skład Verifisu: P. Repliński (86’ Stelęgowski), D. Gębicki, Ławecki, Zegardło, Niewiadomski (75’ Mieczkowski), Karcz, Wilk (70’ Długołęcki), Korneć (60’ M.Gębicki), Kosieradzki, Chmielewski (80’ M. Repliński), Replin (75’ Kisieliński)

Skład Podlasia II: Ostrowski, Kuc, Domański (46’ Rybiński), Pieniak, Paluch, Laskowski, Kostrzewa, Jaszczuk, Kania (64’ Kożuchowski), Pawelec (46’ Oniśk), Kur