Koszykarki MPKK nie sprostały Płocczankom

21:50, 10.10.2020 | MG/FOT.BG

Podopieczne Rafała Haponika wciąż pozostają bez wygranej w ligowej rywalizacji

Drugie spotkanie zawodniczek z Sokołowa Podlaskiego w koszykarskiej 1 lidze zaczęło się bardzo dobrze dla nas, gdyż po 1 kwarcie prowadziliśmy różnicą paru oczek. W drugiej w pewnym momencie nasza przewaga wzrosła do 14 punktów i wydawać by się mogło, że jesteśmy w stanie spokojnie kontrolować ten mecz. Niestety, jeszcze przed przerwą od stanu 39:26 przyjezdne zdobyły kolejno 7 punktów, my natomiast żadnego. Trzecią odsłonę rozpoczęliśmy wprawdzie trafieniem jednego rzutu wolnego, ale kolejne minuty były już pod dyktando koszykarek z Płocka, które systematycznie odrabiały straty i przed ostatnią kwartą udało im się wyjść na prowadzenie, którego nie oddały już do końca spotkania. Pomimo porażki nasza drużyna pokazała charakter i wolę walki, i naprawdę niewiele zabrakło, by zgarnąć dzisiaj komplet punktów. A 17 października czeka nasze panie wyjazdowe spotkanie z AZS Uniwersytetem Gdańskim II, dla którego będzie to dopiero pierwszy mecz w tym sezonie.

MPKK Sokołów Podlaski – Mon-Pol Płock 59:64 (21:14, 18:19, 9:17, 11:14)

MPKK: Jaworska 19, Iwaniuk 15, Zdrodowska 10, Jastrzębska 10, Pietrzak 2, Welenc 1, Maślanka 1, Dec 1, Karpiszuk, Zieniewska