Podlasie wraca z Mszczonowa bez punktów

22:42, 10.10.2020 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/MKSPODLASIE

Już od samego początku mecz nie ułożył się po naszej myśli

Nie tak wyobrażali sobie początek spotkania nasi kibice. Już w pierwszej minucie straciliśmy bramkę i cały czas musieliśmy gonić wynik. Jakby tego było mało, to ostatnie pół godziny zmuszeni byliśmy grać w „10”, gdy czerwoną kartkę zobaczył Michał Piotrowski. Uskrzydleni gospodarze dobili nas w 85 minucie i ostatecznie przegraliśmy to spotkanie 0:2. Warto też wspomnieć, że był to też pierwszy mecz w tym sezonie, w którym nie udało nam się zdobyć bramki. Teraz przed podopiecznymi Adriana Żurańskiego dwa domowe spotkania. Najpierw w środę, 14 października o godz.15.30 zmierzymy się w zaległym spotkaniu z Pilicą Białobrzegi, zaś trzy dni później, 17 października o godz.15 podejmiemy rezerwy Radomiaka.

Mszczonowianka Mszczonów - Podlasie Sokołów Podlaski 2:0 (1:0)

Skład Podlasia: Filipiuk, Komycz (78’ Supleński), Piotrowski, Kobus, Mitas, Horowicz (72’ Czerski), Fabisiak, Skwarek (87’ Makuch), Wełpa (87’ Balsam), Panufnik, Omieciuch