Kosovia lepsza w meczu na szczycie

21:18, 11.10.2020 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/KOSOVIA

Dwie bramki Daniela Zielińskiego wystarczyły do wygranej

W spotkaniu lidera z wiceliderem podopieczni Tomasza Wojtczuka pokonali zespół Sępa 2:1, odnosząc już 9 zwycięstwo w sezonie. Wszystkie gole padły w drugiej odsłonie gry. Zaledwie parę minut po jej rozpoczęciu przyjezdni zdobyli prowadzenie, i utrzymywało się ono do 71 minuty gry, kiedy to z rzutu karnego bramkę wyrównującą zdobył Daniel Zieliński. Ten sam zawodnik kilkanaście minut później strzelił drugą, decydującą jak się miało okazać dla losów meczu bramkę i zwycięstwo Kosowian stało się faktem. Po tej wiktorii nasza drużyna ma na swoim koncie już 28 punktów i przewodzi ligowej tabeli. A następne spotkanie nasi piłkarze rozegrają na wyjeździe z ŁDK Łosice, 18 października o godz.15.

Kosovia – Sęp Żelechów 2:1 (0:0)

Bramki dla Kosovii: 71’(k), 84’ D. Zieliński

Skład Kosovii: Wyszomierski, Łagoda, Maksymiak, Jasiński, Saczuk (63’ Wojtczuk), Żochowski, M. Zalewski, Burko (82’ Dawidowski), Zieliński, Ł. Zalewski, Byczkowski (90’ Kamiński)