Zwycięstwo było tak blisko

16:37, 12.10.2020 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/LUKSRZAKTA

Jeszcze na 10 minut przed końcem spotkania Verifis prowadził…

W 8 kolejce siedleckiej B-klasy zespół z Wyrozęb uległ w meczu wyjazdowym GKS Dobre 2:3. Wynik meczu otworzyli wprawdzie gospodarze w 25 minucie, ale chwilę później za sprawą Daniela Chmielewskiego był już remis i taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej odsłonie w 67 minucie na listę strzelców wpisał się Kuba Jaczewski i pojawiła się szansa na odniesienie pierwszego wyjazdowego zwycięstwa w tym sezonie. Niestety, na 10 minut przed końcem miejscowi najpierw wyrównali, a potem jeszcze zdobyli trzeciego gola, który przypieczętował ich sukces. A następne spotkanie podopieczni Krzysztofa Woźniaka rozegrają 17 października o godz.15, gdzie podejmą drugi zespół Tygrysa Huta Mińska.

GKS Dobre - Verifis Wyrozęby 3:2 (1:1)

Bramki dla Verifisu: 29’ Chmielewski, 67’ Jaczewski

Skład Verifisu: Ławecki, Repliński, Zegardło, Niewiadomski, Mieczkowski, Jaczewski (71’ M. Gębicki), Karcz (89’ Czarnocki), Wilk (72’ Długołęcki), Kosieradzki, Chmielewski, Replin (88’ Kisieliński)