Wyrównane spotkanie z udziałem Sokołowianek

00:11, 09.11.2020 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/MPKKSOKOLOW

Podopieczne Rafała Haponika minimalnie uległy przyjezdnym z Olsztyna

Nie udało się koszykarkom MPKK Sokołów S.A. odnieść drugiego zwycięstwa z rzędu, chociaż rywalki spokojnie były do ogrania. Wynik cały czas oscylował wokół remisu, niestety w pewnym momencie  czwartej, decydującej kwarty zawodniczki z Sokołowa Podlaskiego przez blisko 5 minut nie potrafiły zdobyć nawet punktu, co olsztynianki skrzętnie wykorzystały i dowiozły minimalną, trzypunktową wygraną do końca. Po tej porażce nasza drużyna z dorobkiem sześciu punktów zajmuje 7 miejsce w ligowej tabeli. A już 18 listopada rozegramy kolejny mecz, tym razem wyjazdowy z AZS Uniwersytet Gdański. Spotkanie zaplanowano na godz. 19.30.

MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski  – KKS Olsztyn 61:64 (17:16, 17:22, 15:16, 12:10)

MPKK: Iwaniuk 15, Jaworska 14, Zdrodowska 13, Maślanka 9, Welenc 6, Jastrzębska 2, Kuras 2, Dec, Karpiszuk