Pruszkowianki okazały się za silne

20:09, 21.11.2020 | MG/FOT.YOUTUBE.COM

7 kolejka nie okazała się szczęśliwa dla koszykarek MPKK

Niestety nie udało się sprawić naszym paniom niespodzianki w wyjazdowej rywalizacji z faworyzowanym zespołem z Pruszkowa, w której ulegliśmy wyraźnie różnicą 14 punktów. Wprawdzie pierwsza kwarta znakomicie rozpoczęła się dla naszych koszykarek, które dzięki rzutom najskuteczniejszej w spotkaniu Pauliny Kuras prowadziły już 7:1, to jednak miejscowe stopniowo niwelowały przewagę i ostatecznie wygrały tę odsłonę siedmioma punktami. Druga kwarta znów rozpoczęła się od celnych rzutów Pauliny, ale gospodynie nie pozostawały dłużne i na przerwę Sokołowianki schodziły przegrywając 28:32. W  trzeciej odsłonie pruszkowianki zwiększały swoją przewagę, by ostatnie 10 minut pilnować już tylko wyniku. Była to już 6 porażka naszych pań w 1 Lidze Kobiet. Teraz przed podopiecznymi Rafała Haponika tygodniowa przerwa, po której 29 listopada o godz.16 zmierzymy się w domowym spotkaniu z drużyną Politechniki Gdańskiej II.

MKS Pruszków - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 60:46 (17:10, 15:18, 19:8, 9:10)

MPKK: Kuras 14, Welenc 12, Jastrzębska 10, Jaworska 4, Karpiszuk 3, Dec 2, Iwaniuk 1, Zdrodowska, Maślanka