Zamknij
REKLAMA

Tony Johnson ciężko znokautował Daniela Omielańczuka [FILM]

20:55, 27.11.2020 | OPR. MG/FOTO I FILM: ACA 114
Skomentuj
REKLAMA

Pochodzący z Sawic Omielańczuk stracił przytomność po mocnych ciosach rywala już w pierwszej rundzie pojedynku na gali ACA 114 w Łodzi. Amerykanin zdobył mistrzowski pas wagi ciężkiej rosyjskiej organizacji.

38-letni Daniel Omielańczuk w ACA walczy od 2018 roku. Wcześniej Polak przez pięć lat rywalizował w UFC i stoczył w amerykańskiej organizacji dziewięć pojedynków. Na starcie o pas Absolute Championship Akhmat zawodnik Berkut WCA Fight Team zapracował czterema wygranymi z rzędu, z czego trzema przed czasem.
26 listopada Polak był faworytem starcia z Tonym Johnsonem, ale przegrał po brutalnym nokaucie w pierwszej rundzie. Omielańczuk stracił przytomność, długo dochodził do siebie, a w klatce pojawili się medycy.

 

(OPR. MG/FOTO I FILM: ACA 114)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

fan sportufan sportu

5 1

Jak milo, że redakcja przypomnila sobie o naszym sportowcu po ponad 30 walkach i kilkunastu latach kariery. Bardzo miło z Państwa strony! I tu właśnie po pierwszej porażce przez nokaut pojawiło się nazwisko Omielanczuk. Jak królik z kapelusza. Najlepiej to dołożyć parę butów lezacemu. Szybkiego powrotu do zdrowia Daniel! Przyjaciele i prawdziwi kibice są z Tobą!!! 22:18, 27.11.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

??????

5 1

Lepiej ci że się tutaj wyżyłeś? O Omielańczuku poczytasz w każdym większym serwisie sportowym.
A gdzie możesz poczytać o Jabłoniance, czy Verifisie? 22:44, 27.11.2020


REKLAMA