Zamknij
REKLAMA

Eliza Wcisłak w dwoma medalami Mistrzostw Polski

00:18, 29.11.2020 | OPR. OPR. MG/FOT. DANIEL DOŁĘGA PZPC
Skomentuj
REKLAMA

Pochodząca z Sokołowa Podlaskiego, a reprezentująca obecnie Zawiszę Bydgoszcz zawodniczka ma na swoim koncie kolejne sukcesy – w kolorze złotym i brązowym.

Od czwartku 26 listopada do niedzieli 29 listopada w Biłgoraju są rozgrywane Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów oraz Młodzieżowe Mistrzostwa do lat 23. Do startu w zawodach jest uprawnionych ponad 250 osób.
W czwartek i w piątek rywalizowały panie, wśród nich Eliza Wcisłak, która swoją karierę rozpoczynała w LMPKPC w Sokołowie Podlaskim pod okiem swojego taty, Tomasza Wcisłaka – wicemistrza Europy do lat 16 w podnoszeniu ciężarów. Eliza ma też na swoim koncie międzynarodowe sukcesy – w ubiegłym roku zdobyła brąz Mistrzostw Europy do lat 23 w Bukareszcie. Kilka miesięcy wcześniej poprawiła rekord Polski U23 w rwaniu w kategorii 81 kg.
W Biłgoraju Eliza Wcisłak wywalczyła złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski U23 w kat. 71 kg z wynikiem 177 kg (81+96). Taki wynik dał jej też brązowy krążek w Mistrzostwach Polski seniorów w kat. 71 kg.

(OPR. OPR. MG/FOT. DANIEL DOŁĘGA PZPC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA