Sokołowianki kontynuują zwycięską serię

22:28, 19.12.2020 | MG/FOT.YOUTUBE

Faworyzowane gospodynie nie dały rady naszym koszykarkom

Już od czterech spotkań podopieczne Rafała Haponika nie znalazły pogromcy. Tym razem po niezwykle zaciętym i wyrównanym spotkaniu pokonały w Płocku silny zespół Mon-Polu 58:56. Wprawdzie nasze panie wygrały tylko pierwszą kwartę, ale jak się okazało wystarczyło to do zwyciestwa w całej rywalizacji, chociaż jeszcze na niecałe 180 sekund przed końcem meczu przegrywały różnicą 4 oczek. Po tej wiktorii zespół z Sokołowa Podlaskiego zajmuje 7 miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 5 zwycięstw i 6 porażek. Teraz przed koszykarkami MPKK dłuższa przerwa, która potrwa do 2 stycznia 2021 roku, kiedy to we własnej hali gościć będziemy ekipę AZS Uniwersytet Gdański.

Mon-Pol Płock - MPKK Sokołów S.A.  56:58 (10:15, 13:13, 15:13, 18:17)

MPKK: Maślanka 14, Kuras 12, Jaworska 9, Iwaniuk 7, Jastrzębska 6, Zdrodowska 5, Welenc 3, Karpiszuk 2, Dec