Niespotykany wynik w meczu Sokołowianek

10:42, 17.01.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/MPKKSOKOLOW

O tym weekendzie nasze koszykarki chciałyby jak najszybciej zapomnieć

Niestety, nie udało się drużynie MPKK kontynuować wspaniałej serii sześciu kolejnych zwycięstw. Sokołowianki zostały zatrzymane przez przyjezdne z Warszawy, które rozgromiły wręcz nasze panie różnicą  58 punktów. Lider tabeli był lepszy w każdym elemencie koszykarskiego rzemiosła, a dwie pierwsze kwarty były prawdziwym popisem gości, którzy pozwolili rzucić podopiecznym Rafała Haponika zaledwie 12 punktów, sami zdobywając aż 46. W drugiej połowie było już wprawdzie trochę lepiej, ale mimo to przewaga warszawianek stale rosła i ostatecznie mecz zakończył się klęską naszych koszykarek, które przegrały 23:81. Miejmy nadzieję, że ten wynik spowoduje, że Sokołowianki zrehabilitują się w następnym, tym razem wyjazdowym spotkaniu z KKS Olsztyn. Zawody zostaną rozegrane 23 stycznia o godz.13.

MPKK Sokołów S.A.  – SKK Polonia Warszawa 23:81 (7:23, 5:23, 6:19, 5:16)

MPKK: Welenc 8, Karpiszuk 6, Maślanka 6, Jurczak 2, Dec 1, Zieniewska, Kuras, Jastrzębska, Dzikowska, Iwaniuk, Zdrodowska