Drużyna MPKK nie dała rady

22:58, 23.01.2021 | MG/FOT.YOUTUBE

Faworyzowane gospodynie pewnie zwyciężyły w 15 kolejce 1 ligi kobiet

Nie udał się naszym koszykarkom rewanż za listopadową domową porażkę z olsztyniankami, które i tym razem okazały się lepsze pewnie zwyciężając nasz zespół różnicą 21 punktów. Na niecałe 2 minuty przed zakończeniem pierwszej kwarty był remis 17:17, potem trwała zacięta walka z obu stron, ale po dwóch odsłonach to miejscowe prowadziły 42:34. Niestety, dwie ostatnie kwarty również nie były udane dla podopiecznych Rafała Haponika, które nawet na moment nie mogły zagrozić olsztyniankom i ostatecznie poniosły drugą z rzędu porażkę ulegajac 61:82. Warto nadmienić, że najskuteczniejszą zawodniczką zespołu MPKK została Wiktoria Maślanka, która zdobyła 18 punktów. A już za tydzień, 30 stycznia gościć będziemy drużynę wicelidera, Top Market MKS Pruszków.

KKS Olsztyn - MPKK Sokołów S.A. 82:61 (23:17, 19:17, 20:14, 20:13)

MPKK: Maślanka 18, Zdrodowska 12, Dec 8, Iwaniuk 7, Jastrzębska 7, Karpiszuk 5, Welenc 2, Dzikowska 2, Jurczak, Kuras, Zieniewska