Zamknij

Znakomity występ młodych piłkarzy Akademii Futbolu OSiR

09:54, 09.02.2021 | INFO/FOT. OSiR SOKOŁÓW PODLASKI
Skomentuj
REKLAMA

To była bardzo udana niedziela dla trenera Łukasza Sawickiego i jego podopiecznych. Żaki z AF OSiR Sokołów Podlaski zajęły drugie miejsce w turnieju "Warszawskie granie" pod balonem na Białołęce.

Mimo trudnych warunków i przenikliwego zimna, drużyna pokazała ogromny charakter i dobrą piłkę. Z siedmiu meczów nieznacznie przegrała tylko dwa. Oba z późniejszym zwycięzcą zawodów.
Dwanaście zespołów zostało podzielonych na dwie sześciozespołowe grupy. Dwie najlepsze uzyskały awans do półfinałów, natomiast kolejne grały o niższe lokaty. Młodzi adepci sokołowskiego futbolu zmagania rozpoczęli z wysokiego C pokonując 6:2 Juventus Academy Białołęka. W grupie odnieśli jeszcze dwie wygrane, raz zremisowali i minimalnie ulegli Polonezowi Warszawa 5:4. Te rezultaty dały awans do półfinału w którym pokonali 4:2 WBS Warszawa. Niestety na finał zabrakło już sił i po raz kolejny lepszy okazał się Polonez.
Każdy z chłopaków pokazał spore możliwości nie tylko piłkarskie, ale także wolicjonalne. Nasi piłkarze ani na moment nie odstawiali nogi i udowodnili, że mogą rywalizować z każdym. Oprócz zaszczytnej drugiej lokaty najważniejsza nagroda indywidualna także trafiła do Akademii Futbolu OSIR Sokołów Podlaski. Decyzją organizatorów MVP turnieju został Bartek Błaszkiewicz. Brawa dla Bartka i całej drużyny, bo bez pomocy kolegów to wyróżnienie nie byłoby możliwe.
Dzień wcześniej młodzi sportowcy równiej nie próżnowali. W ramach ligi pod balonem w Mińsku Mazowieckim zmierzyli się z liderem rozgrywek MOSiR Mińsk Mazowiecki. Niestety rywale dali naszym piłkarzom lekcję futbolu zwyciężając 8:0. Taka porażka to najlepsza nauka i jak pokazał niedzielny turniej nie poszła ona w las

Skład AF OSiR Sokołów i liczba bramek:
Bartek Błaszkiewicz 6, Maciek Gromek 5, Sebastian Nowotniak 5, Olaf Pietrzykowski 4 , Krzysiek Połosa 3, Piotrek Lipka 3, Kacper Krawczuk 1, Olek Nowotniak, Olaf Skrodzki

Wyniki AF OSiR Sokołów Podlaski:
Grupa:

Juventus Academy Białołęka - AF OSiR Sokołów Podlaski 2:6
AF OSiR Sokołów Podlaski - KS Błotnica 2:2
Dąb Wieliszew - AF OSiR Sokołów Podlaski 2:6
KS Polonez Warszawa - AF OSiR Sokołów Podlaski 5:4
AF OSiR Sokołów Podlaski- AP 11 Legionowo 3:2

Półfinał:
WBS Warszawa - AF OSiR Sokołów Podlaski 2:4

Finał:
KS Polonez Warszawa - AF OSiR Sokołów Podlaski 4:2

Klasyfikacja końcowa:
1. KS Polonez Warszawa
2. AF OSiR Sokołów Podlaski
3. WBS Warszawa
4. UKS Pilica Tomaszów Mazowiecki
5. Legionovia Legionowo
6. AP 11 Legionowo I
7.AP 11 Legionowo II
8. KS Błotnica
9. Dąb Wieliszew
10. Lobos Footbal Academy
11. TS Falenica
12. Juventus Academy Białołęka

(INFO/FOT. OSiR SOKOŁÓW PODLASKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ProfesorProfesor

0 0

Brawo dla studentów 14:05, 09.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%