Zamknij
REKLAMA

Kamil Wojtkowski rozbił auto i uciekł. To nie koniec jego problemów...

20:21, 22.03.2021 | INFO: ONET.PL, WP.PL. RADIO BIAŁYSTOK
REKLAMA

- Wychowanek OSiR, a obecnie piłkarz Jagiellonii Białystok miał spowodować stłuczkę pod wpływem środków odurzających i zbiec z miejsca zdarzenia – informuje onet.pl. Według informacji WP SportoweFakty, prokuratura wystąpiła o areszt tymczasowy.

Portal onet.pl napisał, że w niedzielę, 21 marca, Wojtkowski nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać przed policjantami. W trakcie jazdy ulicami miasta spowodował stłuczkę, po której porzucił rozbity samochód i zbiegł z miejsca zdarzenia. Wydarzenia miały miejsce w niedzielę 21 marca.
Według ustaleń "Radia Białystok", 23-latek był pod wpływem środków odurzających. Miały to potwierdzić badania narkotestem.
Klub piłkarski wydał w tej sprawie oświadczenie. "Chcemy podkreślić, że Jagiellonia Białystok potępia takie zachowania i uważa je za rażące naruszenia zasad dyscypliny, na które nie ma miejsca w naszym Klubie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów zajścia, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje" – napisano.
Wychowanek OSiR Sokołów występuje na pozycji ofensywnego pomocnika, w Jagiellonii od listopada ubiegłego roku. Wcześniej był zawodnikiem m.in. Pogoni Szczecin, RB Lipsk i Wisły Kraków. Ma na koncie blisko 80 występów w ekstraklasie.

(INFO: ONET.PL, WP.PL. RADIO BIAŁYSTOK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%