Wszyscy wrócili z mistrzostw z nowymi rekordami!

17:52, 28.03.2021 | INFO/FOT. LMPKPC

Podczas Otwartych Mistrzostw Powiatu Siedleckiego startowało pięcioro zawodników Ludowego Miejsko-Powiatowego Klubu Podnoszenia Ciężarów w Sokołowie Podlaskim: trzy dziewczyny i dwóch chłopców.

W kategorii dziewcząt do 87 Zofia Bierdzińska zajęła trzecie miejsce, uzyskując w dwuboju 54 kg (23+31).
W kategorii +87 wystąpiły Julia Machniewska oraz Aleksandra Zajadacz. Julia z wynikiem 115 kg (50+65) zajęła drugie miejsce, zaś Aleksandra z wynikiem 56 kg (26+30) ukończyła start na czwartym miejscu.
W kategorii do 73 kg Kacper Zduniak ,uzyskując w dwuboju 115 kg (50+65) uplasował się na drugim miejscu.
W kategorii do 96 kg Wiktor Onyśk uzyskał 173 kg (68+105), ostatecznie plasując się na 4 miejscu.
Wszyscy zawodnicy wrócili z zawodów z nowymi rekordami. Ponadto dla Zosi, Oli, Julki i Kacpra był to debiut na oficjalnych zawodach. Kolejny start tych młodych i zdolnych zawodników już w maju podczas Mistrzostw Polski LZS do lat 15 i 17.