Mocne wejście Podlasia

19:54, 10.04.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/MKSPODLASIE

Świetnie rozpoczęli rundę wiosenną podopieczni Adriana Żurańskiego, którzy pewnie pokonali przyjezdnych z Radomia

Bardzo udanie zainaugurowała rundę wiosenną drużyna MKS Podlasie, która po dobrym spotkaniu zasłużenie pokonała zespół Zamłynia 4:1. Już do przerwy nasi piłkarze zdobyli dwie bramki w odstępie zaledwie paru minut. Najpierw z rzutu karnego golkipera gości pokonał Hubert Fabisiak, zaś 5 minut później na listę strzelców wpisał się Dawid Makuch, przytomnie zamykając dośrodkowanie z lewej strony i do przerwy prowadziliśmy 2:0. Po zmianie stron jeden z  gości otrzymał czerwoną kartkę i przez ponad pół godziny graliśmy z przewagą jednego zawodnika. W 57 minucie precyzyjnym strzałem z lini pola karnego trzeciego gola zdobył ponownie Dawid, ale przyjezdni zdołali uzyskać honorowe trafienie. Na 10 minut przed końcem spotkania wynik meczu zamknął Kacper Komycz pakując piłkę do siatki z najbliższej odległosci. Dzięki tej wiktorii nasz zespół wskoczył na 7 miejsce w ligowej tabeli. A już w następnej, 18 kolejce Podlasie rozegra na wyjeździe mecz derbowy z rezerwami Pogoni Siedlce. Spotkanie zaplanowano na godz.11.

Podlasie Sokołów Podlaski – Zamłynie Radom 4:1 (2:0)

Bramki: 24’(k)Fabisiak, 29’,57’ Makuch, 79’ Komycz

Podlasie: Gralik, Horowicz, Mateo (89’ Woźniak), Yago (71’ Krupa), Parzonka, Fabisiak, Mohamed (62’ Buczyński (83’ Toczyski)). Barciak, Kobus (61’ Komycz), Omieciuch, Makuch (71’ Wyrozębski)