Nieudany początek rundy wiosennej Verifisu

21:13, 25.04.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/LUKSRZAKTA

Rezerwy Płomienia były bezlitosne dla piłkarzy z Wyrozęb

Nie tak wyobrażała sobie początek rundy wiosennej ekipa Verifisu. W 13 kolejce siedleckiej B-klasy wyraźnie uległa rezerwom Plomienia. Podopieczni Krzysztofa Woźniaka już na początku spotkania stracili bramkę, po kilkunastu minutach drugą i do przerwy przegrywaliśmy 0:2. Zaledwie 4 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy goście po raz trzeci pokonali nasego golkipera i zwycięstwo przyjezdnych było już własciwie przesądzone. Dorzucili oni jeszcze jednego gola i ostatecznie ekipa Verifisu uległa Płomieniowi aż 0:4. A już w następnej kolejce nasza drużyna rozegra wyjazdowe spotkanie z ostatnią ekipą w tabeli, Błękitnymi Stoczek.

Verifis Wyrozęby – Płomień II Dębe Wielkie 0:4 (0:2)

Verifis: Rozbicki, Repliński (61’ Zegadło), Ławecki (77’ Mieczkowski), Jaczewski (83’ Długołęcki), Niewiadomski (79’ Kisieliński), Replin (72’ Ignaciuk), Nowotniak, Karcz (62’ Wilk), Kosieradzki, Korneć (72’ Gębicki), Chmielewski