Cztery gole w meczu Verifisu

14:12, 02.05.2021 | MG/FOT..FACEBOOK.COM/BTSVERIFISWYROZEBY

W długi majowy weekend siedlecka B-klasa zainaugurowała rozgrywki ligowe

W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej w ramach 13 kolejki, zespół Verifisu Wyrozęby uległ rezerwom Płomienia 0:4. Już do przerwy podopieczni Krzysztofa Woźniaka przegrywali różnicą dwóch goli, po przerwie przyjezdni dołożyli kolejne trafienia i wysoka porażka stała się faktem. Nie wiadomo jeszcze, kiedy nasza ekipa rozegra zaległe spotkania 10 i 11 kolejki, natomiast według kalendarza w kolejnym meczu 8 maja o godz.17 zmierzymy się na wyjeździe z zamykającą ligową tabelę drużyną Błękitnych Stoczek.

Verifis Wyrozęby – Płomień II Dębe Wielkie 0:4 (0:2)

Verifis: Rozbicki, Ławecki (76’ Mieczkowski), Nowotniak, Jaczewski (82’ Długołecki), Repliński (61’ Zegardło), Niewiadomski (79’ Kisieliński), Korneć (72’ Ignaciuk), Kosieradzki, Karcz (62’ Wilk), Replin (72’ Gębicki), Chmielewski

(MG/FOT..FACEBOOK.COM/BTSVERIFISWYROZEBY)