Koniec imponującej serii Kosovii

17:53, 03.05.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/KOSOVIA

Dwie bramki Mateusza Stecia nie wystarczyły do zdobycia choćby punktu przez podopiecznych Tomasza Wojtczuka

Niepokonana od 14 spotkań drużyna z Kosowa Lackiego znalazła w końcu pogromcę. Do przerwy nic nie wskazywało na taki rozwój wypadków. Kosowianie grali dobrze i wygrali pierwszą odsłonę 2:1, a bramki dla nas strzelili Daniel Zieliński i Mateusz Steć. Niestety w drugiej połowie nadszedł fatalny kwadrans Kosovii, która pomiędzy 66 a 81 minutą straciła aż 3 gole. Podłamanych gości stać było jeszcze na bramkę kontaktową, którą zdobył w doliczonym już czasie gry ponownie Mateusz, ale ostatecznie musieliśmy uznać wyższość miejscowych przegrywając całe spotkanie 3:4. Po tej porażce straciliśmy też pozycję lidera siedleckiej A-klasy na rzecz Sępa Żelechów. A już za 2 dni, 5 maja kosowska ekipa rozegra kolejne wyjazdowe spotkanie, tym razem z Jutrzenką Cegłów. Początek zawodów zaplanowano na godz.17.

ULKS Gołąbek – Kosovia Kosów Lacki 4:3 (1:2)

Bramki: 16’ Zieliński, 30’,90’ Steć

Kosovia: Wyszomierski, Maksymiak, Łagoda, Dawidowski (80’ Zębrowski), Steć, Burko (65’ Kamiński), Żochowski, M. Zalewski (86’ Ogonowski), Zieliński, Ł. Zalewski, Byczkowski