Jabłonianie nie sprostali faworytowi

23:35, 05.05.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/NAPRZODSKORZEC

Piłkarze z Jabłonny Lackiej ponieśli 10 porażkę w tegorocznych rozgrywkach

Rozgrywająca swój „domowy”, zaległy w ramach 20 kolejki mecz w Sokołowie Podlaskim drużyna Jabłonianki uległa liderowi siedleckiej ligi okręgowej Naprzodowi Skórzec. Do przerwy przegrywaliśmy 0:2, tracąc bramki w ostatnim kwadransie pierwszej odsłony. W drugiej połowie za sprawą Maćka Ołtarzewskiego Jabłonianka zdobyła bramkę kontaktową i pojawiła się szansa na uratowanie chociażby punktu. Niestety tuż przed końcem spotkania przyjezdni po raz trzeci umieścili piłkę w naszej bramce i porażka 1:3 stała się faktem. A kolejny mecz podopieczni Rusłana Mielniczuka rozegrają 8 maja o godz.15, podejmując trzeci od końca zespół ligowej tabeli, Victorię Kałuszyn.

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Naprzód Skórzec 1:3 (0:2)

Bramka: 67’ Ołtarzewski

Skład: Turemka (43’ Michalczuk), Rozbicki, Toczyski, R. Świnarski, Ołtarzewski, Maciejec (85’ B. Świnarski), Zawadzki, Adamczuk (55’ Kolasiński), Tymosiak (46’ Mostowiec), Horowicz (68’ Koc), Krysiński