Kosowianie wrócili na zwycięski tor

11:23, 06.05.2021 | MG/FOT.FACEBOOK.COM/KOSOVIA

Nasi piłkarze potrzebowali zaledwie paru minut, aby rozstrzygnąć losy rywalizacji

Po ostatniej dość niespodziewanej porażce, podopieczni Tomasza Wojtczuka nie dali najmniejszych szans ekipie z Cegłowa, zwyciężając 5:0. Worek z bramkami rozwiązał Daniel Zieliński, który w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund dwukrotnie pokonał golkipera gospodarzy, zaś parę minut później Adrian Byczkowski dołożył trzecie trafienie i do przerwy prowadziliśmy już 3:0. W drugiej połowie spokojnie kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku, czego efektem były kolejne dwa gole autorstwa Krzyśka Żochowskiego i ponownie Adriana i ostetcznie wysoka wygrana stała się faktem. Wprawdzie drużyna Kosovii wciąż jest wiceliderem, ale pamiętać należy, że mamy do rozegrania jeszcze jedno zaległe spotkanie z Tajfunem Jartypory (19 maja). Natomiast w następnej kolejce, nasza ekipa podejmie zespół Tęczy Korczew. Zawody zostaną rozegrane już 8 maja o godz.17.

Jutrzenka Cegłów - Kosovia Kosów Lacki 0:5 (0:3)

Bramki: 23’,24’ Zieliński, 29’,81’ Byczkowski, 60’ Żochowski

Kosovia: Wyszomierski (80’ Toruszewski), Kamiński, Dawidowski, Maksymiak, Ł. Zalewski, M. Zalewski, Żochowski, Zieliński, Burko, Zębrowski (89’ Wojtczuk), Byczkowski